LEGO 75258 Star Wars Anakin’in Yarış Podu – 20. Yıl Dönümü Versiyonu

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çek Cumhuriyeti

Yaş Aralığı       : 7 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça Sayısı   : 279

 

Genç Anakin Skywalker’ın kusursuz Yarış Podu’nun özel LEGO Star Wars 20. yıl dönümü sürümünü oluştur ve koleksiyonuna ekle!

 

Anakin’in Yarış Poduyla zafere sür! Genç Anakin Skywalker’ı kokpite oturmasında yardımcı ol ve gözlüklerini indirerek yarış için hazırlan. Sonra dev motorlara gaz ver, kolu kavra ve Tatooine’in kanyonlarında hızla dolaş… veya oturma odanda! Kontrolde Anakin varken zafer senin!

 

* Ayrıntılı bir Anakin’in Yarış Podu Star Wars arabası ve 20. yıl dönümü

* Anakin’s Yarış Podu’nun kocaman motorları, genişleyen kanatçıkları, açık bir minifigür kokpiti ve kullanışlı oyun tutacağı yer almaktadır. Tatooine’de Star Wars yarışları oluşturmak vaya oturma odasında sergilemek için kusursuz.

* LEGO 75258 oyuncağı 3 LEGO Star Wars minifigürü içermektedir. Genç Anakin Skywalker, Padmé Amidala ve 20. yıl dönümüne has Luke Skywalker

* 279 parça , 8 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaştan oyun tutkunları ve büyük çocuklar için Star Wars muhteşem oyuncağı.

* Bu LEGO Star Wars Anakin’in Yarış Podu,  20. Yıl Dönümü 75258 yapım oyuncağı seti, sonsuz yaratıcı oyunlar için çok sayıda orijinal LEGO yapım parçası barındırır.

* LEGO Star Wars Dünyası klasik bir modelin yıl dönümüne özel tekrardan yorumu.

* Hafızalarda yer etmiş bir yarış podunun bu 20. yıl dönümü versiyonu, keyifli bir yapım ve oyun seti ve muhteşem bir koleksiyon parçasıdır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4