Mandalorian ve Çocuğun (75317) LEGO® BrickHeadz™ modellerini içeren, yaratıcı çocuklara yönelik bu eğlenceli yapım oyuncağı ile efsanevi Star Wars: Mandalorian hikayelerine ilham verin. Hayranları, Mandalorian’ın ünlü silahları blaster tüfeği ve blaster tabancası gibi gerçekçi ayrıntıları çok beğenecek. Çocuğun ayarlanabilir kulakları ile mutlu ve üzgün ifadeler yapılabilir ve 4 saydam LEGO parçası üstünde ‘asılı duran’ uçan bebek arabasına oturur.

 

Eğlenerek yapın, gururla sergileyin

Star Wars™ hayranlarının koleksiyonlarına severek ekleyeceği bu harika yapım oyuncağı, tek başına veya arkadaşlarla ya da ailece yapmak için eğlencelidir ve parçalarla yapılan LEGO figürlerinin her birinde yer alan taban plakası, modelleri göz alıcı şekilde sergilemenizi sağlar.

 

Harika hediyeler

LEGO Group, 1999’dan beri efsanevi Star Wars evreninden simgeleşmiş starship’leri, araçları, mekanları ve karakterleri canlandırıyor. LEGO Star Wars, her yaşı sevindirecek çeşitli doğum günü, yılbaşı ve sürpriz hediye fikirleri sunan şimdiye kadarki en başarılı temadır.

 

• Star Wars: Mandalorian hayranları ve yaratıcı çocuklar, Çocuk ve Mandalorian’ın (75317) gerçekçi ayrıntılara sahip kendi LEGO® BrickHeadz™ modellerini yapmayı sevecek ve gururla sergileyecek.

• Mandalorian’ın parçalarla yapılan LEGO® figürünün sırtındaki blaster tüfeği ve elindeki blaster tabancası, heyecan verici Star Wars: Mandalorian sahneleriyle ilgili anıları canlandırır.

• Çocuklar, farklı ifadeler kazandırmak için ayarlanabilir kulaklarıyla Çocuk oyuncağı ve saydam LEGO® parçası üstünde ‘asılı duran’ uçan bebek arabasını sevecektir. Her iki modeli de sergilemek için taban plakaları bulunur.

• Bu 295 parçalı LEGO® BrickHeadz™ Star Wars™ yapım oyuncağı, Star Wars: Mandalorian hayranları ile 10 yaş ve üstü LEGO severler için harika bir doğum günü, yılbaşı hediyesi veya sürpriz hediyedir.

• Mandalorian’ın boyu 8 cm, Çocuk ve uçan bebek arabası yapım oyuncağının yüksekliği 8 cm’dir; çok fazla yer kaplamaz ancak sergilendikleri yerde etkileyici bir izlenim bırakır.

• Bu pil gerektirmeyen yapım oyuncağı, eğlenceli bir yapım deneyimi sunar. Bu sayede hayranları, 2 popüler Star Wars: Madalorian karakterinin LEGO® BrickHeadz™ modellerini tek başına veya aileleriyle ve arkadaşlarıyla birlikte yaparken keyifli vakit geçirebilirler.

• Bu yapım setini LEGO® setleriyle yeni tanışan bir Star Wars™ hayranına mı almayı düşünüyorsunuz? Hiç sorun değil. Adım adım resimli talimatları sayesinde yapım projesini Jedi gibi bir öz güvenle yapabilir.

• Heyecan verici LEGO® Star Wars™ yapım oyuncakları serisi, Star Wars efsanesinden unutulmaz sahneleri yeniden yaratmak için koleksiyonluk, yaptıktan sonra sergilenebilen modeller ve oyun setleri içerir. Her yaştan hayrana hitap edecek bir şeyler var.

• Bu yapım setindeki LEGO® parçalarını takıp çıkarmak için Güç kullanmak gerekmez! LEGO parçaları; tutarlılık, kolay ve mükemmel bağlantı için en yüksek sektör standartlarına uygun üretilir.

• LEGO® yapım parçaları, dünyanın ve seyahat ettiğiniz tüm galaksilerin en yüksek güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için düşürülür, ezilir, bükülür, ısıtılır ve analiz edilir!


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4