LEGO 75946 Harry Potter Macar Boynuzkuyruk Üç Büyücü Turnuvası

Ürün Kodu : T01075946

Marka        : LEGO

Üretim Yeri : Çin

Yaş Aralığı  : 8 yaş ve üzeri

Cinsiyet      : Unisex

Barkod       : 5702016368673

Parça Sayısı: 265

 

Genç cadılar ve büyücüler Harry Potter ile beraber bir Macar Boynuzkuyruk’a karşı mücadele edebilir!

 

Harry Potter ve Ateş Kadehi’nden Üç Büyücü Turnuvasını yeniden canlandır ve Harry’nin altın yumurtayı almasına yardımcı ol! Elinde sadece asayla Harry’nin rakipleri Viktor Krum, Fleur Delacour ve Cedric Diggory’yi atlatmalısın. Daha sonra büyücülük dünyasının en tehlikeli ejderhalardan bir tanesi olan Macar Boynuzkuyruk ile mücadele etmelisin. Asanı sıkı tut ve Ateşokunu çağır… Yumurtaya ulaşan ilk kişi olmak için bütün marifetlerinin kullanman gerekecek!

 

* LEGO Harry Potter ve Ateş Kadehi Üç Büyücü Turnuvası sahnelerini ve Macar Boynuzkuyruk ejderhasını oluşturun, rakiplerinizi yenin.

* Bu Macar Boynuzkuyruk Üç Büyücü Turnuvası oyun setine asaları ile beraber 4 minifigür yer almaktadır. Harry Potter, Fleur Delacour, Cedric Diggory ve Viktor Krum. Parçalarla oluşturulan şampiyonlar çadırının içinde bir yatak, 2 fincan, küçük bir raf ve bir sihirli iksir şişesi bulunmaktadır.

* 265 parça, 8 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaştan hayranlar ve büyük çocuklar için Harry Potter LEGO seti.

* LEGO Harry Potter Macar Boynuzkuyruk Üç Büyücü Turnuvası Lego 75946 seti, yaratıcı oluşumlar için öteki tüm orijinal LEGO setleri ve LEGO yapım parçaları ile uyumludur.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4