BrainBox Bilim (Science)

Bilim Harikadır. Bu mükemmel BrainBox (Science) hayat döngüsünden ışığa, bitkilerden insan bedenine, mıknatıslardan nesnelere kadar, 7 ile 11 yaş aralığındaki çocuklara öğretilen, pek çok önemli konuyu barındırır. BrainBox Bilim (Science) oyununu deneyimli bir ilkokul öğretmeni geliştirmiştir. Bütün beceri seviyelerine uygundur ve çok eğlencelidir.

BrainBox Bilim (Science) oyunundaki amaç bir kartı 10 saniye inceledikten sonra karta bakmadan atılan zarın belirlediği İngilizce soruya yanıt vermektir. Verdiğiniz yanıt doğru ise kartı alırsınız. 5 veya 10 dakika sonunda en çok kartı olan oyuncu kazanandır.

BrainBox serisinin yalın tasarımlı BrainBox Bilim (Science) oyunları her yaşa uygun olup grup ya da tek kişilik oyun olarak da oynanabilir.

BrainBox Bilim (Science) oyun en az %70 i tekrar kullanılabilen malzemeden üretilmiş ve Birleşik Krallık'ta tasarlanmıştır. Değişik konularda ürünleri de bulunan BrainBox serisi mükemmel derecede eğlencelidir. Ailenizde, BrainBox da en iyi kimin olduğunu bulun. Düşündüğünüz kişi olmayabilir de!

 

Gelişim Alanı: Dikkat, konsantrasyon, hafıza, İngilizce.

Yaş: 7 yaş ve üzeri

Oyuncu Sayısı: 1 ve daha fazla

Kutu boyutları (mm):  120 x 120 x 120

 

BrainBox Bilim (Science) Kutu İçeriği:

* 70 tane bir yüzeyinde resim diğer yüzeyinde sorular yer alan kartonlar bulunmaktadır.

* 1 adet kum saati

* 1 adet soruyu belirleyen zar

* Kurallar kartı içermektedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4