BrainBox Dünya – TÜRKÇE

Machu Pichu'nun nerede olduğunu biliyor musunuz? Veya Yeni Zelandalıların isminin hangi kuştan geldiğini? Ailenizde görsel hafızası ve genel kültürü en iyi olan kimmiş bulun. Düşündüğünüz kişi olmayabilir de :)

 

Brainbox Dünya Oyunu Nasıl Oynanır?

Bir kart seçim yapılır ve oyuncu kartın görsel yüzünü 10 saniye inceler ve kartı, soruyu soracak kişiye verir. Zarı atar ve zarın belirlediği, kartın arka yüzündeki soruya vevap verir. Eğer cevabı doğru ise oyuncu kartı kazanır. Oyun sona erdiğinde ise en çok kartı olan oyuncu kazanır. BrainBox serisinin yalın tasarımlı BrainBox Dünya oyunu her yaşa uygun olup grup veya tek kişilik oyun olarak da oynanabilir.

 

Brainbox Dünya Oyunu Çocukları Hangi Alanlarda Destekler?

* Odaklanma

* Görsel algı

* Dikkat gelişimi

* Hafıza

* Genel kültür

 

Çocuklar 71 ülkenin bayrağı, başkenti, komşu ülkeler ve çevrelendiği denizler, okyanuslar, yerel kıyafetler, o bölgeye özgü canlılar, sanatçılar, sanat eserleri gibi birçok konuda bilgi sahibi olurlar.

 

Brainbox Dünya oyununun içerisinde neler var?

* 71 adet bir yüzeyinde resim, diğer yüzeyinde sorular bulunan kartlar

* 1 adet kum saati

* 1 adet soruyu belirleyen zar

* 1 adet kurallar kartı

 

Bu oyun geri dönüşümlü materyal kullanarak geleceğimizi önemsiyor. Green Board Games oyunları, en az %70 i yeniden kullanılabilen malzemeden üretilmiştir. İngiltere'de tasarlanmıştır.

Yaş Grubu: 8yaş ve üzeri

Kutu Boyutları: 120 x 120 x 120 mm


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4