BrainBox Hayvanlar (Animals)

 

Erkek kangruya 'boomer' denildiğini biliyor musunuz? Yahut okapinin yalnızca Afrika'da bulunduğunu ve kendi kulaklarını yalayabildiğini?

BrainBox Animals 70 adet çok ayrıntılı resmedilmiş kart dünya üstünde yaşayan bazı hayvanlar hakkında bilgi vermektedir. Örneğin nerede yaşadıklarını, ne yediklerini, cinslerinin tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olup olmadığını, ne kadar büyüdüklerini ve hayat sürelerini de barındıran önemli bilgiler içermektedir.

BrainBox Hayvanlar oyunun gayesi bir kartı 10 saniye gözlemledikten sonra karta bakmaksızın atılan zarın belirlediği İngilizce soruya yanıt vermektir. Eğer cevap doğru ise oyuncu kartı alır. 5 veya 10 dakika sonrasında en çok kartı olan oyuncu kazanan olur.

BrainBox serisinin yalın tasarımlı BrainBox Hayvanlar oyunu her yaşa uygun olup grup veya tek kişilik oyun olarak da oynanabilir.

BrainBox Hayvanlar oyun en az %70 i tekrar kullanılabilen malzemeden yapılmış ve Birleşik Krallık'ta tasarlanmıştır. Farklı konularda ürünleri de yer alan BrainBox serisi olağanüstü neşelidir. Ailenizde, BrainBox da en iyi kimin olduğunu bulun. Düşündüğünüz kişi olmayabilir de!

 

Beceriler: Dikkat, konsantrasyon, hafıza, İngilizce.

Yaş: 8 yaş ve Üzeri

Oyuncu Sayısı: 1 ve daha fazla

Kutu Boyutları (mm)  :  120 x 120 x 120

 

BrainBox  Hayvanlar (Animals) Paket İçeriği:

* 70 adet bir yüzeyinde resimler öteki yüzeyinde sorular bulunan kartonlar içermektedir.

* 1 adet kum saati

* 1 adet soruyu belirleyen zar

* Kurallar kartı bulunmaktadır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4