BrainBox Ulaşım (Transport)- İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM

Seyahat etmekten hoşlanıyorsanız bu oyun tam size göre. Bu BrainBox bir deveden kanoya, planörden yarış arabasına, süt aracından dev gibi kamyona kadar pek çok aracı kullanabilirsiniz. Bu araçlar sizi karada, havada ve denizde dolaştırarak mükemmel bir eğlence yaşatacak. Haydi bütün aile araçta yerini alsın!

BrainBox Ulaşım (Transport) oyunun amacı bir kartı 10 sn. inceledikten sonra karta bakmaksızın atılan zarın belirlediği İngilizce suale yanıt vermektir. Eğer cevap doğru ise oyuncu kartı alır ve 5 veya 10 dakika sonunda en yüksek adette kartı olan oyuncu kazanan olur.

BrainBox serisinin yalın tasarımlı BrainBox Ulaşım (Transport) oyunu her yaşa uygun olup grup yahut tek kişilik oyun olarak da oynanabilir.

BrainBox Ulaşım (Transport) oyun en az %70 i tekrar kullanılabilen malzemeler ile yapılmış ve Birleşik Krallık'ta tasarlanmıştır. Farklı konularda ürünleri de bulunan BrainBox Ulaşım (Transport) serisi sıra dışı eğlencelidir. Ailenizde, BrainBox da en iyi kimin olduğunu bulun. Düşündüğünüz kişi olmayabilir de!

 

Beceriler: Dikkat, konsantrasyon, hafıza, İngilizce.

Oyuncu: 1 ya da 1'den fazla

Kutu Boyutları: 120 x 120 x 120 mm

Yaş Grubu: 4 Yaş ve üzeri

 

BrainBox Ulaşım (Transport) - İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM Ürün İçeriği:

* 55 tane bir yüzeyinde resim öteki yüzeyinde sorular bulunan kartonlar yer almaktadır.

* 1 tane kum saati

* 1 tane soruyu belirleyen zar


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4