LAQ Bulid Up Robot Alex 310 psc

LaQ, bir oyuncaktan çok fazlasıdır. Çocukların zihinsel ve sosyal gelişimine olumlu etki eder. İnce motor becerilerinin arttırır, yaratıcı gelişim devam ettikçe özgüven kazandırır. Aynı zamanda ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte kaliteli vakit geçirmesi için ideal bir oyuncaktır.

Yaşlılıkta hızla kaybedilen el becerilerinin muhafaza eder, hastalıklarından korunmak için beyin egzersizi yapılmasını mümkün kılar.

 

ALEX ile Tanışın, İnşaat Robot Ailesindeki En İyisi

Alex, taşınabilir kollar ve bacaklar için özel dizayna sahip olan Build Up Robot ailesinde beğenilen bir ara settir. Alex ailenin en büyüğü, havalı ve toparlanmış gibi görünüyor, ama gerçekte sıcak huylu ve kızgın bir robot.

 

LAQ Build Up set 310 parça ve 10 özel Hamacron parçası barındırır. Özel Hamacron parçaları büyük tekerlekler ve şaftları, mini tekerlek ve şaftları daha geniş bir çeşitlilikte hareket ve yapı teknikleri sağlar. Bu set, Alex, Mini Robot, Köpek ve Yarış Arabası olmak üzere 4 model oluşturmak için bir talimat kılavuzu içerir.

 

Build Up Robot koleksiyonu, bu serideki özel bina tekniklerini kullanarak kendi hareketli robotlarını oluşturmak ve özelleştirmek isteyen robot tutkunları içindir. Japonlardan ilham alın ve diğer setler ile rahatça birleştirerek kendi karakterinizi oluşturun.

 

* LAQ hem sol beyin hem de sağ beyin gelişimini olumlu etkiler.

* LaQ üretkenliğe ve açık uçlu oyunlara teşvik eder. Çocuklar, LaQ çeşitlerini oluştururken mantıksal ve problem çözme becerilerini geliştirirler.

* LAQ, ana okullarında, dünyanın dört bir yanındaki okullarda yaygın olarak tercih edilmektedir.

* Modelleri birleştirin ve hayal gücüyle açık uçlu modeller oluşturun.

* Karmaşıklık oranı talimatları 5 yaş ve üstü için uygun olarak derecelendirilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4