Lego Friends Büyük Heartlake City Oteli 41684

 

Beş yıldızlı bir konaklamanın keyfini çıkarabileceğin Heartlake City Oteli’ne hoş geldin. Oyuncu Amelia az önce giriş yaptı. Balkonda bir şeyler içmek için ona katıl. Spa havuzunun keyfini çıkar, sonra yıldızların altında akşam yemeği ye. Dev bir yatağı ve kendi banyosu olan odana göz at! Oteli yılın doğru zamanına uygun aksesuarlarla donatarak mevsimlerin değişimini göster. Çocuklar, yıl boyu eğlence için mevsimlik aksesuarlar da içeren özelliklerle dolu, 3 katlı, Paris stilinde bir oyuncak bina olan Büyük Heartlake City Oteli’nde ünlülerin lüks yaşam stilini canlandırabilir.

 

Aktris ve resepsiyonist dahil 4 LEGO Friends mini bebek ve 3 hayvan figürü içerir. Orijinal detaylarla dolu otel, keşfedecek 5 odaya ve açık hava restoranına sahiptir. Yaratıcı çocuklar, lüks bir otelde kalmayı ya da çalışmayı canlandırırken saatlerce eğlenecek. Oyuncak oteli mevsimlere göre aksesuarlarla donatırken hayal güçlerini kullanmayı çok sevecekler. Gerçek dünyadan oyuncakları seven 8 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için ideal bir yılbaşı hediyesidir. Biraz yapım deneyimine sahip ve zor bir modeli yapmaktan keyif alacak çocuklar için göz kamaştırıcı bir hediyedir. Ana binanın yüksekliği 28 cm, genişliği 28 cm, derinliği 14 cm’dir. Boyutu ve stili sayesinde bu LEGO Friends seti, gerçekten etkileyici bir sergi modeli olacaktır.

 

Tüm LEGO Friends setleri gibi bu 1308 parçalı model de gerçekten yaratıcı oyunları harekete geçirmek için orijinal aksesuarlarla doludur. Belboy için bir bavul arabası ve kapılara uyan anahtarlar bile var! Mevsime uygun yaratıcı aksesuarlar, oyunu yıl boyu güncel tutar. Kışın mum ışıkları ve kar topları varken yaz mevsimi beraberinde çiçekler ve dondurma getirir, sonbahar için de altın yapraklar ve balkabakları bulunur. Çocukları Heartlake City oyuncakları dünyasıyla tanıştırın. Burada gerçek dünyadan rol oyunları oynamayı seven çocuklar için mükemmel olan havalı araçlar, gerçekçi binalar ve sıradan kahramanlar bulacaklar.

 

Parça Sayısı : 1308


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4