LMT42123

 

LEGO® Technic McLaren Senna GTR™ 42123 OYuncak Araba Modeli Yapım Seti; Orijinal bir McLaren Supercar Yapın ve Sergileyin (830 Parça)

 

LEGO® Speed ​​Champions 75892 McLaren Senna model araba ile efsanevi yarış pilotu Aytron Senna’nın üstün yetenekli sürüş kabiliyetinden ilham alan minik hız tutkunları için ideal bir hediyedir.  Bu havalı yapım setinin içinde McLaren Senna model araba ile birlikte bir mini figür kokpit, çıkarılabilir ön cam, dörtlüler, kauçuk lastikli tekerlekler ve jantları, arka spoyler, yarı saydam farlar ve McLaren Senna logosu bulunur. Orijinal tasarım detaylarıyla gerçeğe yakın bir yarış heyecanı yaşanmasına imkân sağlar. Ayrıca kutunun içinde dönen fanlı parçalardan oluşan bir rüzgâr tüneli ve McLaren yarış pilotu mini figürü bulunur. 

Minik hız tutkunlarının havalı oyuncağı

 

Bu yapım seti araba sever çocukları için eğlenceli oyun deneyimi sunarak onları oyunla öğrenmenin zevkli atmosferine davet eder. McLaren Senna oyuncak araba 4 cm yükseklik, 15 cm uzunluk ve 5 cm genişliktedir. Rüzgâr tüneli 5 cm yükseklik, 6 cm genişlik ve 4 cm derinliktedir. Ön camı çıkararak McLaren yarış pilotunu kokpite oturtulabilir ve hızlı sürüş keyfini yaşayarak eğlenceli oyun saatlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Kutunun içindeki McLoren pilotunun kaskı ve somun anahtarı gibi küçük aksesuarlarla minik hız tutkunlarının keyifle oynayabileceği bu seti onlara hediye edebilirsiniz.

 

 

Bütün LEGO oyuncakları gibi LEGO® Speed ​​Champions 75892 McLaren Senna model araba da dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır. Ayrıca bütün parçalar yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4