LGP43192

 

LEGO® ǀ Disney Sindirella'nın Kraliyet Arabası 43192; Harika bir Hediye Olan Yaratıcı bir Yapım Seti (237 Parça)

 

LEGO® ǀ Disney Sindirella'nın Kraliyet Arabası (43192) seti Külkedisi Sindrella hayranlarına verilebilecek en güzel hediyedir. Onları masalların sihirli dünyasında buluşturarak mutlu edin.  Setin içinde iki adet beyaz atın çektiği şahane araba ile basılı yapım talimatları ve dijital Instructions Plus bulunur. Disney Prenseslerinin büyüleyici dünyalarına adım atan miniklerin hayal güçlerini harekete geçirerek harika oyunlar kurgulayabileceği eğlenceli bir yapım setidir.

Anne babaların da büyük bir keyifle çocuklarına katılabileceği bu oyun seti diğer LEGO ǀ Disney setleriyle birleştirilebilir. Muhteşem at arabasının yanında Sindrella, iyilik perisi, olmak üzere iki mikro bebek bulunur. Çocukların sınırsız hayal dünyalarında yaşadıkları sihirli maceralara yolculuk yapmaları için onlara bu muhteşem yapım setini hediye edin.

İki mikro bebeğin oturabileceği şekilde tasarlanmış at arabası, minik masası olan balkabağı bahçesi ve  arabanın arkasına sığabilen hazine sandığı ile 3 LEGO hayvan figürü ile çocukların hem fiziksel hem de sosyal gelişimine destek olan bu oyun setinin içinde balo davetiyesi, sihirli asa ve cam ayakkabı gibi masala ait tüm detaylar düşünülmüştür.

Altın ve beyaz renkli at arabası 6 yaş üzeri çocukların oynamasına uygundur. Arabanın parçalarını birleştirirken miniklerin ince motor becerileri gelişecek, Sindrella’nın masal dünyası ise çocukların hem sosyal hem de iletişim becerilerini geliştirecektir. Dayanıklı birbirine uyumlu parçalardan oluşan yapım seti tüm LEGO yapım setlerinde olduğu gibi yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4