LSC60281

 

LEGO® City İtfaiye Kurtarma Helikopteri 60281 Yapım Seti; Çocuklar için İtfaiye Oyuncağı ve Eğlenceli Yapım Seti (212 Parça)

 

 

LEGO City İtfaiye Kurtarma Helikopteri (60281) oyun seti ile kahraman miniklerin itfaiyeci rolüne bürünebileceği aksiyonların keyfini çıkaracaklar. Setin içinde oyuncak helikopter, motosiklet ve alevleri büyütmek için üst üste dizilebilen alev parçaları ve bir de elektrik santrali bulunur.  Helikopterin su fırlatma özelliği ile çocuklar alevleri devirerek yangını söndürebilirler.  İşçi helikopter pilotu ve LEGO City TV kahramanı Clemmons  dâhil 3 mini figürle bu harika oyun setinin keyfini çıkaracaklar.

5 yaş ve üstü çocuklar için güzel bir LEGO seti

Bu yapım setinin içinde basılı yapım rehberi ve akıllı telefon ya da tabletlere indirebileceğiniz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus'ı bulabilirsiniz. 5 yaş üstü çocukların kolaylıkla yapabileceği yapımı basit fakat son derece eğlenceli bu oyun seti ile çocuklarınız keyifli bir yapım deneyimi yaşayacaklar. LEGO City itfaiye setleri, özelliklerle dolu binaları, gerçekçi araçları ve gerçek hayattan olaylara dayalı açık uçlu rol oyunlarını harekete geçiren eğlenceli karakterleriyle keyifli bir yapım ve oyun deneyimi sunar.

Çocukların yapım aşamasında ince motor becerilerini geliştirebileceği keyifli bir oyun seti olan İtfaiye helikopteri, yapımı tamamlandıktan sonra hayali rol oyunları ile çocukların hem sosyal hem de iletişim becerilerinin geliştirir. Anne babalar da bu oyun seti ile çocukları ile birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilir ve onların gelişimsel aşamalarını gözlemleyebilirler.

Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4