LSC60288

 

LEGO® City Yarış Arabası Taşıma Aracı 60288 Yapım Seti; Çocuklar için Eğlenceli bir Oyuncak (210 Parça)

 

LEGO® City Yarış Arabası Taşıma Aracı (60288) oyun setinin içinde direksiyonu dönen Baja yarış arabasını taşımak için römorkuyla, oyuncak bir SUV arazi aracı bulunur. Ayrıca iki yarış sürücüsü mini figürü ile çocuklar için hayale dayalı zengin oyunlar oynanabilen ideal bir oyun setidir.5 yaş üzeri hem erkek hem de kız çocukları için harika bir oyun olan bu yapım setini minik yarışçılara hediye ederek onları sevindirebilirsiniz.

Eğlenceli oyunlar için LEGO City yapım setleri

 5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için uygun bu LEGO oyuncağı ile birlikte basit bir yapım rehberi gelir. Ayrıca akıllı telefon ve tabletlere yükleyebileceğinizi LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions PLUS da vardır. Böylece minik ellerin parçaları kolaylıkla birleştirip harika oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirler. Çocukların hayal gücünü ateşleyen gerçekçi detayların bulunduğu bu havalı oyun setiyle saatlerce hiç sıkılmadan oynayabilirler.   

Arazi aracının kabinine biri sürücü diğeri yolcu olmak üzere iki mini figür yerleştirilebilir. Çocukların direksiyonu çalışan Baja yarış arabasını taşıyacak oyuncak bir SUV arazi aracı ve açılan rampalı bir römork yapması için gereken her şey kutunun içinde mevcuttur. Yarış arabası taşıma aracı yapıldığında (römorku ve Baja yarış arabasıyla birlikte) yüksekliği 7 cm, uzunluğu 30 cm, genişliği 6 cm'dir.

Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4