LSM71381

 

LEGO® Super Mario™ Chain Chomp Orman Karşılaşması Ek Macera Seti 71381 Yapım Seti; Yaratıcı Çocuklar için Koleksiyonluk Oyuncak (160 Parça)

 

Chain Chomp Orman Karşılaşması Ek Macera Setiyle (71381) LEGO®  Çocuklar Super Mario™ maceralarına eğlenceli bir Soda Ormanı seviyesi ekleyebilir. Super Mario (figür dahil değildir)  hayranları için Bramball ve Chain Chomp mini figürleri, Chain Chomp'u düşürmek için bir atlama platformu ve oyunculara ekstra dijital altın ödülü sunan bir Altın Bloğu bulunur. (Not: İnteraktif oyunlar için 71360 Maceraya Başlangıç Seti gereklidir.) Ayrıca bu eğlenceli oyun seti ile LEGO® Super Mario™ Maceraya Başlangıç Setine Soda Ormanında zıplama seviyesi ekleyebilir ve arkadaşlarıyla yarışabilirler. Çocuklara çok sevdikleri Super Mario ile gerçek dünyada oynamaları için bu oyun setini hediye edin.

 

Yaratıcı oyunlar için harika bir yapım seti

Chain Chomp Orman Karşılaşması Ek Macera Setinin (71381) içinde setin kurulumu için basılı bir yapım rehberi ile Ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasındaki Instructions Plus bulunur. Ücretsiz LEGO® Super Mario™ uygulaması; yapım talimatlarının yanında çocukların fikirlerini paylaşabileceği güvenli bir forumdur.  7 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olarak tasarlanan oyun seti temel kurulumda yüksekliği 10 cm, genişliği 21 cm, derinliği 15 cm'dir.

Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4