LSL71735

 

LEGO® NINJAGO® Legacy Elementler Turnuvası 71735 Ninja Minifigürlü Tapınak Oyuncağı Yapım Seti (283 Parça)

 

 

Elementler Turnuvası (71735) oyun setiyle çocuklar LEGO® NINJAGO® çizgi dizisinin 4. sezonundan harika savaş sahneleri canlandırarak hayal gücüne dayalı eğlenceli oyunlar oynayabilir. Detaylı bir şekilde tasarlanmış tapınakta, bir savaş platformu, dönen bir silah platformu, dönen bir silah ve yeşim kılıçları koleksiyonu bulunur. Ayrıca bu oyun setindeki 7 mini figür; Ninjalar Kai, Jay ve Lloyd Legacy, element ustaları Bolobo, Jacob ve Gravis ve kötü Eyezor ile savaşlar ve dövüş antrenmanları için çok farklı seçenekler sunar. Ocak 2021’de yeni çıkan Lloyd Legacy, NINJAGO yapım setlerinin 10 yılını kutlamak için stantlı bir altın koleksiyon figürüdür.

 

Hayali rol oyunları için mükemmel ninja seti

 

NINJAGO oyun setleri teknolojik gelişimin etkisinde olan çocukları bilgisayar ve tablet ekranlarından uzaklaştırıp hayali oyunların büyülü dünyasına çeker. Heyecan verici Ninja oyuncakları ile oynayarak hem yapım becerilerini hem de empati yeteneklerini geliştireceği harika oyun deneyimleri yaşayabilirler. Elementler Turnuvası yapıldığında 17 cm yüksekliği, 16 cm genişliği ve 24 cm derinliği ile evde eğlenmek veya daha fazla eğlence için bir arkadaşın evine götürmek için ideal boyuttadır.

6 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan oyun seti ile hayale dayalı rol oyunları ile çocukların hem fiziksel hem de sosyal gelişimine destek olun. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4