LSS76172

 

LEGO® Spider-Man vs Sandman

 

LEGO® Marvel Spider-Man: Spider-Man and Sandman Showdown (76172), minik süper kahramanlar için eğlenceli ve kaliteli bir oyun setidir. Özellikle 4 yaş ve üstü için tasarlanmış olup, paylaşımlı oyunu teşvik eder ve gelişimsel faydalar sağlar. Bu harika oyun seti çocukların sınırsız yaratıcı eğlence ile tanışacağı harika bir oyun arkadaşıdır. Kısmen yapılmış özel bir oyun başlatıcı ile kendi başına bir şeyler inşa etmenin keyfini yaşayan çocukların hayal gücünün gelişimine destek olun. Çocuklar, Örümcek Adam'ın süper kötü adam Sandman'ın çıkardığı bir kum fırtınasını durdurmaya yardım eder, ardından film sahnelerini yeniden yaratmaya ve kendi sonsuz süper kahraman maceralarını hayal etmeye devam ederler.

Gelişen beyinler için en iyi başlangıç

Evebeynlerin de çocuklarla keyifli zaman geçireceği  LEGO® Marvel Spider-Man: Spider-Man and Sandman Showdown (76172) oyun seti ile çocukların gelişimsel süreçlerini gözlemleyebilirler.

Oyun setinin içinde bir Örümcek Adam ve Sandman mini figürleri, bir örümcek arabası, çocukların çekmesi için bir kum mancınık ve süper kahraman filmlerinden eğlenceli aksesuarlar içerir. Ayrıca basılı bir yapım rehberi ve indirilebilir LEGO Yapım Talimatları uygulaması bulunur. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4