LSS76173

 

LEGO® Spider-Man Ghost Rider Car

 

LEGO® Marvel Spider-Man: Spider-Man ve Ghost Rider vs. Carnage (76173)  ile çocuklar kendilerini 3 ikonik Marvel karakterini içeren benzersiz bir süper kahraman çatışmasını yönetebileceği aksiyonun içinde bulacaklar.

Şaşırtıcı, çarpıcı Marvel megastarları!

Örümcek Adam ve süper kötü adam Carnage, Hayalet Sürücü ve alevlerle kaplı, 3 mermi atıcı süper şarj cihazı donanımlı arabasıyla bir araya geldiğinde, genç süper kahramanların kesintisiz, çılgın bir aksiyon ve macera dolu maceraları başlıyor. Bu eğlence dolu oyun seti, çocukları heyecan verici kahramanlar ile sahneler inşa ederken, oynarken ve sergilerken sınırsız eğlence ile buluşturacak.

Oyun setinin içinde Örümcek Adam, Carnage ve Ghost Rider mini figürlerini bulunur. Ghost Rider’ın sağlam, şık arabasının çıkarılabilir tavanı, çıkarılabilir alevleri ve kaputundan çıkan 3 mermi atıcılı bir süper şarj cihazı vardır. Bunların yanında basılı bir yapım rehberi ve LEGO® Yapım Talimatları uygulaması bulunur.

7 yaş üstü çocukların oynaması için uygun olan bu oyun seti yapıldığında Ghost Rider’ın arabası 5 cm yüksekliğinde, 19 cm uzunluğunda ve 7 cm genişliğindedir. Ayrıca çocuk odalarında sergilenmek için son derece havalı bir oyuncaktır. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4