LEGO City Oyunları

Siz de kendi şehrinizi, istediğiniz gibi inşa edebilirsiniz.

LEGO® City çocuğunuzun günlük hayatta karşılaştığı bütün ikonik modelleri barındırır ve onu aksiyon, mizah ve heyecan dolu bir şehir oluşturmaya yönlendirir. Polis, itfaiye ve türlü türlü araçtan, çocuğunuzun yapmaktan büyük mutluluk duyacağı binalara kadar bütün temalar ile saatlerce süren bir yapım eğlencesi sunar. LEGO City barındırdığı pek çok zengin ayrıntı ile çocukların hayal gücünü harekete geçirir ve onlara sonsuz imkan verir.

LEGO® City oyun setleri ile küçük kahramanlar şehir yaşamını yakından keşfediyor! Kendi şehirlerini inşa etme imkanı yakalayan çocuklar hiç beklemedikleri bir anda kendileri zor ve heyecanlı serüvenlerin içinde bulabilirler.

LEGO City oyunları içinde lego city polis, lego city itfaiye, logo city araba ve ambulans merkezi bulunmaktadır. Bunların yanı sıra lego city polis merkezi ve havaalanı gibi hizmet binaları, araçları ve figürleri yer almaktadır. Aynı zamanda küçük kahramanlar lego city oyun setleri ile bazen bir yangına müdahale edip insanları kurtarabilecek bazen de bir hırsızı yakalayarak ve onu polise teslim edebilecek.

 

LEGO City ile Heyecan Dolu Bir Dünya

LEGO City oyunları ve lego city setleri, çocukların kendi şehirlerini inşa etmesine imkan tanıyarak yaratıcılıklarını geliştirmesine yardımcı oluyor. Lego city Setleri içerisinde itfaiye merkezinden hastaneye, polis merkezinden uzay istasyonuna kadar bir şehirde bulunan bütün mekanlar yer almaktadır. Ayrıca çocuğunuzun yepyeni serüvenlere atılması için kar ezme aracı, kızaklı kutup motosikleti, karavan ve yolcu treni gibi pek çok lego city araba da seriye dahil edilen vasıtalar arasında bulunmaktadır.

Heyecanlı serüvenler derken, şehirde tempolu saatler yaşatacak serileri satın almak gerekmektedir. LEGO City setleri satın alarak çocuğunuzun elmas soygununa müdahale eden bir gökyüzü polisi yahut kafede çıkan yangını söndürecek bir itfaiyeci olmasını sağlayabilirsiniz. Bütün bu lego city oyunları sayesinde çocuğunuzun yepyeni keşifler yapmasına ve hayal gücünü geliştirmesine yardımcı olabilirsiniz.

LEGO® City, çocuğunuzun kendi hayal gücünü araştırması ve harekete geçirmesi için gerçekçi bir LEGO dünyasıdır. LEGO City Oyunları uygun fiyat ve fırsat seçenekleri ile kategorimizde yer almaktadır.

LEGO City Polis, Dağ Polisi, Kutup, Maden, İnşaat, Kurtarma, Havaalanı, Tren, İtfaiye, Liman gibi klasik şehir temaları üstüne kurulmuştur. LEGO City’de pek çok ayrıntı barındıran model ve figürler bir arada yer almaktadır.

Lego City modelleri, her yaş grubuna uygun oyuncak çeşitleri, uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile kategorimizde beğeninize sunulmuştur.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5