LEGO DUPLO çiftliği, eğitici ve eğlenceli oyunlarla dolu.

 

Çiftlik binaları, bir traktör, ayrıca bakılacak bir domuz, koyun, at, köpek, tavuk, horoz ve inekler var. Küçük çocuklar farklı çiftlik aktivitelerini yaparken ince motor becerileri, sosyal ve duygusal farkındalıkları gelişir. Günün sonunda hayvanları uykuya yatırma zamanı, yarın eğlence tekrar başlayana kadar!

 

LEGO DUPLO Town Ahır, Traktör ve Çiftlik Hayvanı Bakım, okul öncesi yaştaki çocuklar için oyunla öğrenmeyle dolu, eğlenceli bir çiftliktir. Hayvanları veya traktörleri seven küçük çocuklar için ideal bir gelişimsel oyuncaktır. Küçük çocuklar farklı çiftlik aktivitelerini yaparken ince motor becerileri, sosyal ve duygusal farkındalıkları gelişir. Günün sonunda hayvanları uykuya yatırma zamanı, yarın eğlence tekrar başlayana kadar! LEGO DUPLO oyuncaklar; açık uçlu eğlenceyi, kendini ifadeyi ve eğlenerek öğrenmeyi okul öncesi yaştaki çocukların ellerine verir. DUPLO oyun setleriyle anne babalar ve küçük çocuklar birlikte oynarken, değerli gelişimsel aşamaları paylaşabilir.


• Bir traktör, domuz, koyun, at, köpek, tavuk, horoz, 2 inek, 4 LEGO DUPLO figürü, parçalarla yapılan ahır, gerçekçi dokulu saman balyası ve çok sayıda aksesuar içerir.


• Çocuklar, hayvanları beslemek ve ata binmek gibi eğlenceli çiftlik aktiviteleri yaparken ince motor becerileri, sosyal ve duygusal farkındalıkları ve yaratıcı düşünme becerileri gelişir.


• Hayvanları ve traktörleri seven 2 yaş ve üzeri küçük çiftçiler veya meraklı çocuklar için harika bir yılbaşı, bayram, doğum günü ya da sıradan gün hediyesidir.


• Ahırın yüksekliği 23 cm, genişliği 20 cm ve derinliği 11 cm’dir. Bu kullanışlı oyun seti, farklı şekillerde düzenlenebilir ve diğer tüm LEGO DUPLO çiftlik oyuncaklarıyla birleştirilebilir.


• Yaratıcı yapım ve oyunlara ekstra bir eğlence katmak için yapım talimatlarında setteki modelleri içeren resimli bir hikaye bulunur.
 

Parça Sayısı: 97


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4