LEGO Ninjago Fiyatları & Modelleri

LEGO® Ninjago teması cesur bir ninja ekibinin dünyalarını bozmaya çalışan düşmanlara karşı savaştıkları çizgi dizi serisinden esinlenerek kurulmuştur. LEGO Ninjago bütün LEGO setlerinde olduğu gibi rengarenk ve nefes kesicidir. Lego Ninjago setleri büyük bir yapım eğlencesi ve çocukların hayal güçlerini geliştirebilecekleri bir ilham kaynağıdır.

 

LEGO Ninjago Oyuncakları

LEGO® NINJAGO®, kötülüğe karşı mücadele veren ninjaların cirit attığı nefes kesici bir dünyadır. Küçük çocuklar nefes kesici pek çok macerada rol canlandırmaya bayılacaklar. Kai, Jay, Cole ve Zane, yerin altın da bulunan Ninjago ülkesini muhafaza etmek için temel güçlerinde ve Spinjitzu silahlarında usta olmalıdırlar. Sen de arkadaşlarına Spinjitzu Ustası olabilmek için gerekli her şeye sahip olduğunu gösterebilirsiniz.

Lego ninjago 70652, Lego ninjago 70626 ve Lego ninjago 70593 lego oyuncakları arasında en çok beğenilen oyun setleridir.

 

Hangi LEGO Ninjago Karakterisin?

LEGO® Ninjago Karakterleri Lloyd, Jay, Kai, Cole, Zane, Nya ve Master Wu ile oyunlar oynayarak Muhteşem Ninjago adasını koruyabilirsiniz.

Sınırsız oyun olanağı sunan LEGO NINJAGO Oyuncakları ile içinizdeki ninjayı açığa çıkarın. Çok sevdiğiniz ninjago karakterleri olan Lloyd, Jay, Kai, Cole, Zane, Nya ve Master Wu ile oynayın. Ninjago adasını kötü Lord Garmadon ve Köpek Balığı Ordusuna karşı koruyun. Duvarda koşarak, yüksekten zıplayarak ve Ninjago'nun düşmanları ile savaşarak ninja savaş becerilerinizi geliştirin. Böylelikle Ninja çevikliği sanatında usta olun.

LEGO® Ninjago dünyasında Ninja savaşçılar kötü güçlere karşı durmaksızın bir mücadele veriyor. LEGO® Ninjago oyuncakları ile çocuğunuz bu esrarengiz evreni inşa ediyor ve içerisinde nefes kesici maceralar yaşıyor. Sizde geç kalmadan, çocuğunuzun bu maceradaki yerinizi almasını sağlayın. LEGO® Ninjago oyuncak çeşitleri geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat seçenekleri ile kategorimizde yer almaktadır.

 

Lego Ninjago Oyunu

Ninja Ol! Ninjago City için mücadele verme zamanı! En sevdiğiniz Ninja karakterlerinden yeşil Ninja Master Builder Lloyd'u serilerin en sevilen sahnelerinde sende rolünü kap. Lego Ninjago setleri bütün gizli ninja savaşçılarını arkadaşlarıyla beraber harekete geçiren sahneleri oluşturmanız için üretildi.

Lego Ninjago oyuncakları, Usta Wu tarafından yönetilen Lego Ninjago filmi sahnelerinin en heyecanlı karelerini yaşatan parçalarla dolu. Her bir Ninjago Lego seti farklı bir maceranın kapısını açıyor.

 

Lego Ninjago Setleri

Lego Ninjago, lego ninjago movie ve lego ninjago Iloyd çocukların en sevdiği oyuncaklar arasında yer almaktadır. Yaratıcılık konusunda çocukları fazlasıyla etkileyen legoların birer ninja olarak tasvir edildiği dünyada geri kalan tüm eşya ve ortamlar da legolardan oluşuyor. Lego ninjago oyuncakları ile hayal gücü günden güne gelişmekte olan çocuklar, oyuncakların gizemli dünyasında kendilerine kusursuz bir yer ediniyor.

Lego Ninjago filmi onları bir taraftan eğlendirirken diğer taraftan da sevginin ve dostluğun güzellikleri ile en ilgi çekici seviyede bir araya getirmeyi başarıyor. Çocuklarla eğlenceli zaman geçirme konusunda ise anne babalara oldukça etkili bir ortam sağlayan hikaye kahramanları, iyilik ve barış için verdikleri savaş ile her yaştan izleyiciyi kendine hayran bırakıyor. Çocuklarla iletişim kurmak için kaliteli ve sağlıklı bir yol oluşturan Lego Ninjago sayesinde ebeveynler ve çocukları arasında bağ güçleniyor.

 

Lego Ninjago Fiyatları

Çocukluk dönemi sadece çizgi filmler değil, oynanan her çeşit oyun ve oyuncak ile de gelişime ve eğlenmeye açık olunan bir dönemdir. Bu sebeple tercih edilen Lego ninjago oyun, çocuklar için etkileyici ve son derece eğlenceli olmalıdır. Lego Ninjago filmi gibi Lego ninjago oyunları ve lego ninjago oyuncakları da son derece popüler eğlence araçları olarak çocukların ve yetişkinlerin beğenisine sunuluyor. Sizler de kategorimizde yer alan Lego Ninjago oyuncakları ve lego ninjago setini uygun lego ninjago fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4