Boba Fett Miğfer (75277)

 

Bu Boba Fett Miğfer (75277) model kitiyle galaksinin en ölümcül ödül avcılarından birinin LEGO® versiyonunu oluşturun ve sergileyin! Bu yapım seti yetişkin LEGO Star Wars hayranları için harika bir hediyedir.  LEGO tuğlaları kullanılarak oluşturulan kaskın tanıdık şekli ve özgün detayları deneyimli LEGO hayranlarının yapım becerilerini test eden bir kittir.

LEGO Boba Fett koleksiyonunun evinizde, ofiste ya da dilediğiniz herhangi bir yerde sergilenmesi için isim plakalı bir taban ile gelir. Ekstra yapım zorlukları için, Ocak 2020 tarihinden itibaren diğer LEGO Star Wars Stormtrooper Kask (75276) model kiti ile birlikte piyasaya sürülmüştür.

 

Herkes için Star Wars aksiyonu!

LEGO Group, yirmi yılı aşkın süredir ikonik Star Wars yıldız gemilerini, araçlarını, platformlarını ve karakterlerini yeniden yaratıyor. LEGO Star Wars, hem çocukların hem de yetişkinlerin çok sevdiği en başarılı temalardan biridir.  Yaratıcı yetişkinler için bu havalı, pilsiz yapı seti, stresi azaltan, rahatlatıcı bir deneyim sunar. Öyleyse, hayatın karmaşasına bir mola verin

Bu LEGO® Star Wars  Boba Fett Kaskı 21cm yüksekliğinde, 11cm genişliğinde ve 11cm derinliğindedir.  Son derec az yer kaplar ancak çarpıcı detayları ile Star Wars hayranlarının beğeneceği koleksiyon parçasıdır.

Kutu içerisindeki kolay anlaşılır talimatlar, çocuklara harika bir model yapım deneyimi sağlar ve yaptıkları oyun arkadaşı ile yaratıcı eğlencelerin tadını çıkarırlar. 

Dayanıklı ve birbiriyle tam uyumlu parçalardan oluşan LEGO setleri yüksek standartlarda üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4