LEGO® Technic  Katamaran (42105)

 

 

LEGO® Technic  Katamaran (42105) çocuklar için süper havalı bu oyuncakla tekne yarışının heyecanını yaşayabilirler. LEGO Technic’in bu model oyuncağı ile yelken tutkunları yelkenlerin nasıl çalıştığını, hançer tahtalarının dengeyi nasıl en üst düzeye çıkardığını ve dümenin nasıl yönlendirildiğini öğrenebilirler.   Klasik 2 gövdeli katamaran tasarımıyla bu model tekne, gerçek bir katamaranın fantastik bir rekreasyonudur.

Harika bir oyuncak tekne yapmayı ve yelken açmayı öğrenin

Bu LEGO mühendislik oyuncağı ile çocukların keşfedeceği çok şey var. Gerçek yarış teknelerinden ilham alan Katamaran'ı oluştururken eğlenebilirsiniz.  Ardından bir Yarış Motorlu Teknesi olarak yeniden inşa etmeden önce hızlı yelken maceralarını yeniden yaratmak için küvete yerleştirip yüzdürebilirsiniz. Gerçekten yüzen oyuncak tekneler arıyorsanız, bu set harika bir seçim.

LEGO® Technic  Katamaran (42105) yapım seti gerçekçi özelliklerle dolu, 2 yelken, 2 hançer tahtası ve dümen içerir. Mühendislik becerilerini geliştirmek için ideal olan bu 2'si 1 arada model yelkenli kiti, çocukların inşa etmesine, oynamasına ve yeniden inşa etmesine olanak tanıyarak teknelerin gerçekte nasıl çalıştığı ile ilgili eğitici bilgiler sunar.

Eşsiz oyuncaklar ve sürükleyici yapım deneyimleri LEGO Technic setleri, yeni bir meydan okuma arayan LEGO hayranları için idealdir. Yeni mühendislik becerilerini öğrenmekten hoşlanan veya sadece inşa etmeyi seven çocuklar ve yetişkinler için gelişmiş bir inşaat deneyimi sunarlar.

Kutu içerisindeki kolay anlaşılır talimatlar, çocuklara harika bir model yapım deneyimi sağlar ve yaptıkları oyun arkadaşı ile yaratıcı eğlencelerin tadını çıkarırlar.  

Dayanıklı ve birbiriyle tam uyumlu parçalardan oluşan LEGO setleri yüksek standartlarda üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4