LEGO® Technic  Beton Mikser Kamyonunu (42112)

 

LEGO® Technic Beton Mikser Kamyonunu (42112) İnşaatlarda İşlerin nasıl yürüdüğünü görmeyi seven çocuklar için ideal bir oyun setidir.  Aynı zamanda araç tutkusu olan gençler bu seti inşa etmekten son derece keyif alacaklar. 8 güçlü tekerlek, hareketli bir motor, açılan sürücü kabini ve geniş karıştırma tamburu ile tıpkı gerçek bir beton mikseri gibi görünüyor. Çocuklar tamburu manuel olarak çevirebilir veya kamyonu iterken döndüğünü görmek için otomatik olarak ayarlayabilir. Tamburun saat yönünün tersine çevrilmesi ile, betonun boşaldığını göreceklerdir.

 

Oyuncak şantiyesinde yaratıcı oyun

Bu inşaat oyuncağı yapım setiyle yaratıcı rol oyunları oynamak çok keyiflidir. Kamyon, beton olarak kullanılacak 100 adet 1x1 LEGO tuğlasıyla birlikte gelir. Çocuklar karıştırıcıdaki tuğlaları çevirebilir, ardından huniyi kontrol etmek için kolu kullanabilir ve betonu yerine dökebilir.

1.163 parçadan oluşan bu sete ayrıca 100 adet 1x1 LEGO® sistem tuğlası da dâhildir. 10 yaş ve üstü çocukların oynayabileceği Beton Kanyonu’nun uzunluğu 42 cm, yüksekliği 19 cm ve genişliği de 12 cm’dir. Pil gereksinimi olmayan bu oyuncak, çocukların hem bağımsız oyun oynama hem de problem çözme becerilerini geliştirirken saatlerce sıkılmadan harika bir oyun keyfi yaşatır.

Kutu içerisindeki kolay anlaşılır talimatlar, çocuklara harika bir model yapım deneyimi sağlar ve yaptıkları oyun arkadaşı ile yaratıcı eğlencelerin tadını çıkarırlar. 

Dayanıklı ve birbiriyle tam uyumlu parçalardan oluşan LEGO setleri yüksek standartlarda üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4