Lego Vidiyo

Eğlenceli, interaktif müzik deneyimine hazır mısınız? Dünyanızın ritmini yakalamaya hazır olun. Doğrudan kendi müziğinizi üretin ve yıldız olun. Lego vidiyo, yaratıcı kızların ve erkeklerin sahneyi hazırlayarak, şarkıları ve grup üyelerini seçerek saatlerce eğlenmelerini sağlar. Albüm kapakları ve çok daha fazlasını tasarlamalarına yardımcı olur.  Son teknoloji AR teknolojisi ile 21. Yüzyıl becerilerini de kullanmaya başlar.

LEGO® VIDIYO™ setleri şarkı söylemeyi, dans etmeyi seven kız ve erkek çocuklarını müzik video oluşturma dünyasına davet ediyor. Ücretsiz telefon uygulamasını indirin ve çocukların eğlenceli karakterler, favori şarkılar, havalı dans hareketleri ve harika efektler ile müzik videoları oluştururken ortaya koydukları yaratıcılığı gözlemleyin. Online güvenlik önlemleri dahilinde tasarlanan VIDIYO™ uygulaması ile çocuklar kendi müzik videolarını yönetip paylaşırken güvendeler!

Müzik videolarını güvenle paylaşın
Başlamak çok kolay. LEGO® VIDIYO™ uygulamasını indirin, minifigür ve BeatBit’inizi taratın. Daha sonra yaratıcılığınızı öne çıkarın; müziğinizi ve özel efektlerinizi seçerek müzik videonuzu yönetin ve kaydedin, güvenle paylaşın.

LEGO® VIDIYO™ uygulaması çocukların güvenliğini sağlamak amacıyla birçok güvenlik önlemi içerir. Avatarlar ve uygulama tarafından oluşturulan rumuzlar ile kişiler anonim olarak kalır. Yüklenen tüm videolar ve yapılan tüm yorumlar moderasyondan geçer. Ebeveynler için hazırlanan ara yüz üzerinden, anne ve babalar, çocuklarının oluşturduğu içeriklere erişebilir ve içerikleri kontrol edebilir.

Oyna. Yarat. Tekrarla.
LEGO® VIDIYO™ evreni çocukların tekrar tekrar ziyaret edecekleri yaratıcılık deneyimi sunar.

VIDIYO uygulaması içinde düzenli olarak güncellenecek şarkı listesi ile çocuklar müzik videosu yönetmeyi, üretmeyi ve müzik videolarının içinde yer almayı çok sevecekler. Çocukların, LEGO® VIDIYO™ BeatBits parçaları ile yeni müzikal janralar keşfettikçe ve farklı müzik video efektlerini deneyimledikçe daha da büyüyecek kendine güvenlerini gözlemleyin.

Haftalık oyunlar ve koleksiyonluk BeatBits parçaları ile, LEGO® VIDIYO™ evreninde her zaman yeni bir şeyler var!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4