Ravensburger Disney Frozen XXL 100 Parça Puzzle + Fark Bulmaca

Sevimli çocuklar bu puzzle ile hem eğlenecek hem de öğrenecekler. Puzzle tamamlarken kapak fotoğrafı ile puzzle arasındaki 9 farkı bulmaya çalışacaklar. İhtiyaç olması durumunda cevap kağıdı kontrol edilebilir.

 

Ravensburger Puzzle´ları uzun geçen bir günden sonra rahatlamak veya ailenizle beraber keyifli vakit geçirmek için kusursuzdur. Disney Frozen XXL 100 Parça Puzzle parçası tektir, kalitelidir ve mükemmel bir biçimde yerine oturur.

 

Çocuklar devamlı öğrenme isteği duyarlar ve yaratılışı gereği meraklıdırlar. Deneyerek öğrenmeye bayılırlar. Çevrelerindeki nesneleri daha iyi tanımak için kurcalayarak bozarak analiz etmeyi severler. Yapbozlar da bu önemli fırsatı avantaja çevirmek için eşsizdir.

 

Çocuklar yapboz parçalarını eline alıp incelediği zaman elleri ve gözleri arasındaki bağlantıyı öğrenirler. Çocuk puzzle ince motor becerilerini geliştirmek için en iyi oyuncak tercihidir. Problem çözme, şekilleri algılama gibi becerilerin gelişmesini sağlar. Çocuklarınızın zamanını verimli geçirmesini istiyorsanız puzzle çeşitini satın alabilirsiniz.

 

Yaş Grubu: 6+ Yaş ve Üzeri

Kategori: Çocuk Puzzle

 

Parça Sayısı: 100 Parça Puzzle

Yapıştırıcı Desteği: Yok

Kayıp Parça Desteği: Yok

Ürün Adı: Frozen

Üretim Yeri: Almanya

Yaş Grubu: 6 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklara hitap eder.

Oyuncu Sayısı: İsteğe Bağlı

Bitmiş Puzzle Boyutu: 50x35 cm

Kutu Boyutu: 33,7 x 22,9 x 3,8 cm

Eser Sahibi: Walt Disney

Kullanım Alanı: Çocuk odası

Üretici Kodu: 105571

Kullanılan Malzeme: Karton

Ağırlık: 544 gr


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4