LEGO 41380 Friends Deniz Feneri Kurtarma Merkezi

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 6 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Barkod             : 5702016370225

Parça Sayısı    : 602

 

Çocuğunuz bir deniz canlıları kurtarma görevini yönetsin!

 

Deniz Feneri Kurtarma Merkezi’nde denizi gözlemleyen LEGO Friends Mia ve Emma’ya katıl. Bir hayvan kurtarma yardım çağrısı geldiğinde, anında Mia’nın jet ski’sine bin ve bir barakaya sıkışmış deniz aslanını kurtarmak için adaya git. Tahtaları kırıp deniz aslanını kurtarmasına ve sihirli bir hazine haritası bulmasına yardımcı ol! Mia'nın veteriner cihazlarıyla deniz aslanını tedavi etmesi için onu deniz fenerine götür. Kendini daha iyi hissettiğinde iyileşmesi için oyun havuzuna bırak ve dinlenme alanındaki ekrandan arkadaşlarının nasıl olduğunu gözlemle. Daha sonra kurtarma merkezi oyuncağının kaydırağından aşağı kaydırarak denize geri bırak.

 

* Bir Deniz hayvanı kliniği, oyun alanı, televizyon odası, ofisi, terası ve deniz motosikleti olan Deniz Feneri Kurtarma Merkezi yaratıcı oyuncağını oluşturun. Daha sonra suyla tepkimeye giren gizli bir haritanın olduğu mini adaya bir LEGO kurtarma vazifesine çıkın.

* Bu havuz oyun setine 2 mini bebek figürü dahil olup, ayrıca LEGO Friends Mia ve LEGO Friends Emma, ayrıca 5 hayvan figürü içermektedir.

* 602 parça, 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaştan oyun severler ve çocuklar için mükemmel hayvan kurtarma oyuncağı.

* LEGO Friends Deniz Feneri Kurtarma Merkezi 41380 yapım oyuncağı, yaratıcı oyunlar için diğer tüm orijinal LEGO setleri ve LEGO yapım parçaları ile birleştirilebilir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4