Oyuncular bu Fire Mario Güçlendirme Paketi (71370) ile oluşturdukları LEGO® Super Mario™ seviyelerinde aksiyonu kızıştırabilir. LEGO Mario™’nun farklı tepkiler vermesini sağlayan ve ona Ateş Saldırısı gücü kazanma şansı veren bir giysi içerir. Bu koleksiyonluk aksesuar seti, Mario ile Maceraya Başlangıç Parkuru (71360) oyun setindeki LEGO Mario figürüne sahip çocuklar için harika bir hediyelik oyuncaktır.

 

Süper bir uygulama

Bu LEGO seti, resimli yapım talimatları içerir. Ücretsiz LEGO Super Mario uygulaması da ayrıca yapım talimatları, çocuklar için yaratıcı yapım ve oyun fikirleri içerir ve çocukların fikirlerini paylaşması için güvenli bir ortam sunar.

 

Sınırsız olanak

Arkadaşlarla eğlenceli yarışmalar ya da tek başına oyunlar için mükemmel olan LEGO Super Mario oyun setleri, ailenizin en sevdiği karakterlerden birini gerçek dünyaya taşır. Başlangıç Parkuru, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, sınırsız zorlu hedefler sunar ve problem çözme yaratıcılığını geliştirir.

 

• LEGO Mario™’ya özel bir kabiliyet veren ve farklı tepkilere neden olan, parçalarla yapılan bir kostüm içeren Fire Mario Güçlendirme Paketi (71370) ile çocukların LEGO® Super Mario™ oyunlarının aksiyonunu kızıştırın.

• Bu koleksiyonluk aksesuar, Mario ile Maceraya Başlangıç Parkuru (71360) oyuncak setindeki LEGO® Mario™ figürüne uyarak benzersiz seslere ve LEGO Mario’nun gövde ekranında benzersiz bir resmin görünmesine neden olur.

• LEGO® Mario™ (figür dahil değildir) bu kostümle güçlendiğinde, düşmanlara saldırmanın ve ekstra altın toplamanın yeni bir yolu olan Ateş Saldırısı gücü kazanabilir ve böylece oyuncuların oynarken yaşadığı deneyime eğlence katar.

• 11 parçalı bu LEGO® yapım seti, 6 yaş ve üzeri yaratıcı çocukların ve hayranların Mario ile Maceraya Başlangıç Parkuru (71360) ile birlikte kullanabileceği muhteşem bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir.

• Başlangıç Parkuru ve Ek Macera Setleri ile birlikte kullanılabilecek Propeller Mario Güçlendirme Paketi (71371), Cat Mario Güçlendirme Paketi (71372) ve Builder Mario Güçlendirme Paketi (71373) dahil başka LEGO® Mario™ yükseltmeleri de bulunur.

• Bu yaratıcı yapım oyuncağı için pil gerekmez, Başlangıç Parkuru setinden LEGO® Mario™ figürüne kostümü giydirmeniz yeterlidir. Pakette çocukların bağımsız bir şekilde yapabilmesi için açık talimatlar bulunur.

• Ücretsiz LEGO® Super Mario™ uygulamasında yapım talimatları, oynamak için eğlenceli ve yaratıcı fikirler ve çocukların beğeneceği daha pek çok şey bulunur. Uyumlu Android ve iOS cihazların listesini LEGO.com/devicecheck adresinden görebilirsiniz.

• Koleksiyonluk LEGO® Super Mario™ oyuncak yapım setleri, simgeleşmiş bir karakteri gerçek dünyaya getirir. Hayranların tek başlarına ya da arkadaşları ve aileleriyle birlikte geçmeyi deneyebileceği sınırsız engeller yaratmak için setleri genişletmesine ve yeniden yapmasına olanak tanır.

• Oyuncuların LEGO® parçalarını takıp sökmek için bir Süper Yıldız’ın gücüne ihtiyacı yok! 1958’den beri en yüksek sektör standartlarına uygun olan yapım parçalarımız, mükemmel bir şekilde birbirine uyar ve kolayca takılıp çıkarılabilir.

• LEGO® yapım parçaları, her bir LEGO setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için sıkı bir şekilde test ve analiz edilir.

 

Bu set ek üründür sadece başlangıç setiyle (LSM71360) çalışabilmektedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4