Lego 11005 Yaratıcı Eğlence

Gözler, tekerlekler, pencereler, kapılar ve menteşeler dahil bir sürü canlı ve rengarenk LEGO yapım parçaları barındırmaktadır. Bu LEGO® Classic seti ile yaratıcı eğlence dünyasını keşfedebilirsiniz. Topaçtan sevimli bir köpeğe yahut cana yakın bir aslana çeşit çeşit keyifli LEGO oyuncakları oluştur. Daha sonra eski model bir daktilo ile çalışmaya koyul. Canlı pembe bir jet skide dalgaları aş veya klasik bir çift kanatlı uçakla göklere çık, tercih senin! LEGO Classic yapım setleri ile hayal edebilir, oluşturabilir ve oynayabilirsin.

 

LEGO® Classic 11005 Yaratıcı Eğlence seti ile sonsuz yaratıcılığın ve eğlencenin keyfini çıkar. Rengarenk LEGO yapım parçalarından meydana gelen muhteşem bir karışımdan tercih yap. Hayvanlar, binalar, araçlar ve eski tip bir daktilo ile klasik çift kanatlı uçak gibi biraz nostalji kokan LEGO çeşitleri oluştur.

3 yapım zorluğu seviyesi bulunan bu set, yeni başlayan LEGO oyuncuları için kusursuz bir başlangıçtır. Küçüklerin yaratıcı yapım becerilerini ortaya çıkarmak için yaşa uygun talimatlar barındırmaktadır.

 

Lego 11005 serisi çocuklarda ince motor, hayal gücünü kullanma, planlama, problem çözme, tek başına karar verme becerilerini geliştirir, takım çalışmasına teşvik eder.

 

Parça sayısı: 900

Yaş Aralığı: 4 yaş ve üzeri için uygundur.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4