Ürün Kodu

: T02010281

Marka

LEGO

Üretim Yeri

: Macaristan

Yaş Aralığı

: 18 yaş ve üzeri

Cinsiyet

: Unisex

Barkod

: 5702016914177

 

Bu güzel LEGO Bonsai Ağacıyla yaratıcılığınızı serbest bırakın ve bonsai sanatına kucak açın. Fiziksel bir uğraş olan bu proje, gününüze sakinlik ve huzur getirecek. Pembe çiçekleri yeşil yapraklarla değiştirerek mevsimleri kutlayın. Hayal gücünüzü serbest bırakıp çiçekleri yerleştirerek saksısı ve standıyla kendi benzersiz sergi modelinizi oluşturun.

 

Bonsai sanatı, yüzyıllardır ağaç severlerin hayallerini süslemiştir. Şimdi LEGO Bonsai Ağacı model yapım setiyle bu kadim sanatı kutlayabilirsiniz.

 

Bonsai ağacını yeşil yapraklar ya da pembe kiraz çiçekleriyle dikkatlice şekillendirirken dinlendiğinizi hissedin. Değişikliğe hazır olduğunuzda, renkli taç yaprakları değiştirerek tamamen yeni bir görünüm elde etmek kolaydır. Pembe çiçeklere yakından bakın, her bir çiçeğin içindeki minik kurbağaları görüyor musunuz? LEGO Bonsai Ağacı modeli, dikdörtgen saksısı ve tahta çıta görünümlü LEGO standıyla evinizde ya da ofisinizde gururla sergileyeceğiniz güzel bir dekor parçasıdır. İster sevdiğiniz biri için bir doğum günü hediyesi, ister kendinize bir ödül olsun, bu set güzelliğiyle hayal gücünü harekete geçirecek. Yetişkinlere yönelik LEGO Botanik Koleksiyonunun bir parçası olan bu set, sürdürülebilir şeker kamışından üretilen bitki bazlı bir plastikten yapılan yapraklar içerir.

 

Parça Sayısı: 878


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4