LGF41439

LEGO® Friends Kedi Kuaförü Arabası 41439 Yapım Seti; Harika bir Tatil, Doğum Günü ya da Yılbaşı Hediyesi Fikri Olan Koleksiyonluk bir Oyuncak (60 parça)

 

Kedi Kuaförü Arabası (41439) ile çocukların hayvanlara olan ilgisi sayesinde yapım becerilerini destekleyerek eğlenceli oyunlar kurmalarına yardımcı olun. Minikler hayvanlarla ilgilenirken aynı zamanda pratik becerilerini de geliştirmelerini sağlayın.  LEGO® Friends Emma ve Mia ile sevimli dostlarımızın ihtiyacı olan bakımı yapmak için arabayla alıp kuaföre götürmenin keyfini yaşasınlar.  Böylece miniklerin hem hayvan sevgisini destekleyerek duygusal gelişimini hem de ince motor becerilerini destekleyerek fiziksel gelişimini arttırın.

Çocuklarınıza saatlerce sıkılmadan oynayacağı bu seti hediye edin

Özellikle 4 yaş ve üstü çocuklar için harika bir oyun deneyimi sağlayan kedi kuaförü arabası ile büyükler de çocuklar gibi hem eğlenip hem de çocukların gelişimsel aşamalarını gözlemleyebilirsiniz. Çocuklar için başlangıçta kısmen yapılmış bir taban ile üzerine farklı olasılıklarla dizayn etme imkanı sunan bu oyuncak minik ellerin rahatlıkla takıp çıkaracağı ve yapım becerilerini geliştirebileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu set basılı talimatların yanında Instructions PLUS ile birlikte gelir. LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulunan bu özellik, yakınlaştırma, hayalet ve döndürme araçlarıyla çocukların yapım sürecini anlamasına yardımcı olur. Ayrıca istedikleri zaman kaldıkları yerden devam edebilmeleri için ilerlemelerini kaydetmelerine olanak tanır.

 

Bütün LEGO® Friends setlerindeki gibi, bu oyun seti de oyunlara uygun minik sevimli aksesuarlarla desteklenmektedir ve kedi kuaför arabası da en üst seviyede çocuk güvenliği standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4