LMT42116

 

LEGO® Technic Nokta Dönüşlü Yükleyici 42116 Oyuncak İnşaat Kamyonlarını Seven Çocuklar için Model Yapım Seti (139 Parça)

 

LEGO® Technic Nokta Dönüşlü Yükleyici (42116) inşaat oyunlarını seven minik mühendislere hediye edebileceğiniz ilgi çekici ve renkli bir oyun arkadaşıdır. Aracın gerçekçi özellikleri çok farklı inşaat maceraları deneyimleyerek hayale dayalı farklı oyunlar oynanabilmeye imkân tanır. Moloz taşımak için iki fonksiyonlu kepçe, operatör kabini, kontrol paneli, takla kafesi ve ön-arka farlarla çocukların hayal güçlerini harekete geçiren tüm ayrıntılar mevcuttur.

2’si 1 arada model

Çocukların aynı zamanda Hot Rod arabaya dönüştürebilecekleri bu harika yapım setinin içinde basılı yapım kılavuzu ile Instructions PLUS dijital rehber de bulunmaktadır. LEGO Technic evreni, bir sonraki yapım aşamasına hazır genç LEGO hayranlarına yönelik gelişmiş yapım oyuncakları ile harika oyun deneyimleri sunmaktadır. Gerçekçi detaylar ile donatılmış Nokta Dönüşlü Yükleyici ile çocuklar yol ve bina yapımında eğlenceli maceralarla saatlerce hiç sıkılmadan oyun oynayabilir.

7 yaş üzeri çocuklar için uygun olan bu oyun seti,  parçaları birleştirirken ince motor becerilerinin gelişmesine ve oyun kurgularken de sosyal ve iletişim becerilerinin gelişmesine katkıda bulunur. Anne babaların da çocuklarıyla birlikte eğlenceli vakit geçireceği bu oyun seti ile çocuğun gelişimsel aşamalarını gözlemleyebilmek mümkündür.

Bütün Lego yapım setleri gibi LEGO® Technic Nokta Dönüşlü Yükleyici (42116) da bütün parçaları birbirine uyumlu ve kaliteli malzemeden üretiliştir. Ayrıca her parça yüksek kalite standartlarına uygun şekilde imal edilmiştir.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4