LEGO® City (60265) Okyanus Keşif Üssü

LEGO® City Okyanus (60265) Keşif Üssü ile denizlerin altındaki keşfetmeye hazır ol. Yaşam alanı, uyku alanı ve araştırma alanı olmak üzere üç modülün bulunduğu bu keşif üssü,  çocukların oyunla öğrenmesi için mükemmel bir yapım setidir. Araştırma modülünde, denizaltı gemisi, bir vinç ve su altı keşif aracı bulunur. Modüllerin her bir küçük kâşiflerin hayal gücüne göre değiştirilebilir özelliktedir. Son derece ayrıntılı bir şekilde tasarlanan yapım setinde çocukların hayali maceralarını destekleyecek bütün detaylar mevcuttur. Basınç odası, köpek balığı, vatoz ve hatta kahve makinası bile!

 

5 yaş üzeri çocuklar için harika bir doğum günü ya da yeni yıl hediyesi olan bu yapım seti, saatlerce sıkılmadan hayali oyunlar oynanabilir özelliktedir. Ebeveynlerin de çocuklarıyla birlikte eğlenebileceği bir zaman dilimi geçirmesini sağlar.

LEGO® City Okyanus Keşif Üssü yapıldıktan sonra, herhangi bir enerji desteğine (pil, şarj vs.) ihtiyaç duymaz. Tamamen çocukların minik elleri ve sonsuz hayal güçleri ile hareket eder. Kutunun içinde bulunan basılı bir yapım kılavuzu bulunur. Ayrıca akıllı cihazlar için oluşturulan LEGO® Building Instructions uygulamasından da destek alınabilir. Su altı dünyasını keşfe çıkmak isteyen küçük kâşiflerin hayal güçlerinin ve motor becerilerini destekler ve meraklı zihinlerin denizlerin altını öğrenmesini teşvik eder.

LEGO® City Okyanus Keşif Üssü diğer LEGO oyuncakları gibi yüksek kalite standartlarına uygun olarak tasarlanmış, birbirine uyumlu takılıp çıkarılabilen parçalardan oluşur.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4