LSC60282

 

LEGO® City İtfaiye Komuta Birimi 60282 Yapım Seti; Çocuklar için Eğlenceli İtfaiye Oyuncağı Yapım Seti (380 Parça)

 

LEGO® City İtfaiye Komuta Birimi (60282) oyun seti ile minik itfaiyecileri özel günlerinde sevindirebilirsiniz. Hareketli bir sepetli vinçi olan klasik bir itfaiye kamyonunun yanında alevlere su parçaları fırlatan bir su topu da bulunur. Ayrıca Bob, Feldman ve itfaiye robotu Toastie dâhil çeşitli LEGO City TV karakterlerinin mini figürü ile çocuklar heyecan verici maceralara başlayabilirler. Gerçeğine benzeyen araçlar ve eğlenceli karakterler ile minik kahramanların hayal gücü birleşerek eğlenceli aksiyonların keyfini çıkarabilirler.

Minik kahramanların maceraları

Bu LEGO City oyun setinin içinde basılı yapım talimatlarını içeren bir rehber bulunur. Ayrıca akıllı telefonlara ya da tabletlere indirebileceğiniz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus ile kolaylıkla seti kurabilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Gerçeğe yakın oyuncaklardan oluşan bu yapım seti ile çocuklar hayallerinde canlandırdıkları senaryoların oyunlarını oynayabilirler.

LEGO® City İtfaiye Komuta Birimi (60282) oyun seti 5 yaş ve üstü çocukların keyifli saatler geçireceği harika bir oyun arkadaşıdır. Kolay birleştirilebilir parçaları ile minik ellere keyifli bir yapım deneyimi yaşatacağı gibi ince motor becerilerinin de gelişimini destekler. Yapımı tamamlandıktan sonra hayali rol oyunları ile çocukların hem sosyal hem de iletişim becerilerinin güçlenmesine yardımcı olur. Anne babaların da çocukları ile birlikte keyifli zamanlar geçirerek onların gelişimsel aşamalarını gözlemleme fırsatı bulabilirler.

Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4