Ürün Kodu

: T01071031

Marka

LEGO

Üretim Yeri

: Çin

Yaş Aralığı

: 5 - 10

Cinsiyet

: Unisex

Barkod

: 5702016912722

 

Bu muhteşem LEGO Minifigures serisindeki en sevdiğin süper kahramanlarla kostümleri giy!

 

WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Loki ve What If…? gibi Orijinal Marvel Stüdyoları dizilerinden Scarlet Witch, Vision, Winter Soldier, Kaptan Amerika, Loki, Sylvie, T’Challa Star-Lord ve Kaptan Carter gibi karakterlerle iyilik (ya da yaramazlık) için savaş. Bir sonraki ‘gizemli’ paketinden kim çıkacak?

 

Her pakette heyecan verici aksiyon ve sınırsız macera, süper kahraman hayranlarını ve yaramazları bekliyor! Her LEGO Minifigures Marvel Stüdyoları koleksiyonluk ‘gizemli’ paketinde 12 adet havalı, sınırlı üretim karakter yapım oyuncaklarından biri bulunur. Oynamak için muhteşem karakterler Büyük küçük aksiyon severler; WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Loki ve What If…? gibi Orijinal Marvel Studios dizilerinden Scarlet Witch, Vision, Monica Rambeau, Winter Soldier, Kaptan America, Loki, Sylvie, T’Challa Star-Lord, Kaptan Carter, Thanos Kılıçlı Gamora, Zombi Avcısı Örümcek Adam ve Zombi Kaptan Amerika’yı koleksiyonlarına katabilir, sergileyebilir ya da mevcut oyun setlerine katabilir. Koleksiyonluk eğlence. İnce bir işçilikle üretilmiş, son derece detaylı LEGO minifigürler, aksiyonu ve eğlenceyi arttıran 1 ya da daha fazla aksesuar ve bir koleksiyoncu broşürüyle birlikte ‘gizemli’ bir pakette gelir. Herkesin yüzüne bir gülümseme konduracak harika bir küçük hediyedir.

 

Daha fazla inanılmaz karakter! Bu süper havalı LEGO Minifigures Marvel Stüdyoları oyuncak paketlerini koleksiyonunuza katıp sergileyin ya da sınırsız oyunları teşvik edin. Çocuklar ve her yaştan hayranlar için muhteşem bir ödül.

 

Pakette ne var? Keşfedilecek 12 benzersiz inşa edilebilen minifigürden 1’i, ayrıca 1 ya da daha fazla aksesuar.

 

LEGO Minifigures karakterleri 5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklara hitap eder, hayal güçlerini ateşler, tek başlarına ya da arkadaşlarıyla oynarken yaratıcılıklarını ve öz güvenlerini geliştirmelerine yardımcı olur.

 

Her pakette 1 adet mini figür bulunmaktadır.

 

Belirtilen fiyat sadece tek bir ürün için geçerlidir.

 

Parça Sayısı: 10


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4