LSL71738

 

LEGO® NINJAGO® Legacy Zane’in Titan Makine Savaşı 71738 Koleksiyonluk Minifigürler İçeren Ninja Oyuncak Yapım Seti (840 Parça)

 

Zane’in Titan Makine Savaşı (71738) Legacy oyun setiyle LEGO® NINJAGO® çizgi dizisinin 5. sezonundan heyecan verici sahneleri canlandıran küçük Ninjalar, saatlerce sıkılmadan aksiyon dolu oyunlar oynayabilirler. Çocuklar orijinal makinenin hareketli bacakları ve kolları, ellerinde kılıcı ve dönen testeresi, ayrıca 2 yaylı atıcısı ve Ninja mini figürleri için bir kokpiti olan bu modern versiyonuna bayılacak. Ayrıca bu Ninja savaşçısı robotun yanında 4 mini figür bulunur. Ninjalar Zane ve Jay Legacy ile 2 Hayalet Savaşçı Ghoultar ve Soul Archer, sınırsız NINJAGO savaş eğlencesi için yay, ok ve tırpan dâhil çeşitli silahlara sahiptir. Ocak 2021’de yeni çıkan Jay Legacy, NINJAGO oyuncaklarının 10 yılını kutlamak için özel koleksiyonluk bir altın mini figürdür.

Sıkı NINJAGO hayranları için saatlerce eğlence

NINJAGO oyun setleri teknolojik gelişimin etkisinde olan çocukları bilgisayar ve tablet ekranlarından uzaklaştırıp hayali oyunların büyülü dünyasına çeker. Heyecan verici Ninja oyuncakları ile oynayarak hem yapım becerilerini hem de empati yeteneklerini geliştireceği harika oyun deneyimleri yaşayabilirler. Kaya Patlatıcı yapıldığında 26 cm yüksekliği, 9 cm genişliği ve 15 cm derinliği ile evde eğlenmek veya daha fazla eğlence için bir arkadaşın evine götürmek için ideal boyuttadır.

9 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan oyun seti ile hayale dayalı rol oyunları ile çocukların hem fiziksel hem de sosyal gelişimine destek olun. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4