LSW75295

 

LEGO® Star Wars™ Milenyum Şahini Mikro Savaşçı 75295 Yapım Seti; Çocuklar için Muhteşem bir Yapım Oyuncağı (101 Parça)

 

 

LEGO® Star Wars ™ Millennium Falcon Mikrofighter (75295) ile küçük bir çocuğa sürpriz yapın. Böylece çocuklar asi kahraman rolüne bürünerek heyecan verici maceralarla dolu oyunlar oynayabilirler. 1999'dan beri LEGO, Star Wars dünyasının ikonik yıldız gemilerini, araçları, konumları ve karakterleri içeren oyun setlerini minik kahramanlar için üretiyor. LEGO Star Wars, her yaştan çocuk ve hayranlar için heyecan verici maceralara sürükleyen geniş içerikli yapım oyuncaklarının başarılı temalarından biridir.

 

LEGO Star Wars evreni

 

Oyun setinin içinde Klasik Star Wars üçlemesindeki ikonik aracın gerçeğe yakın tasarımı olan bir gemi, 2 mermi atıcısı ve 1 de LEGO mini figür koltuğu vardır.  Ayrıca lazer tabancasıyla bir Han Solo LEGO mini figürü de bulunur. Bu yapım modeli ayrıca ekstra savaş eylemi için AT-AT'ye karşı Tauntaun Microfighters (75298) setiyle birleşerek çocukların hayal gücünü harekete geçirir. LEGO'ya yeni başlayanlar bile kolaylıkla yapabilmeleri için adım adım talimatların bulunduğu bir yapım rehberini de kutunun içinde bulabilirsiniz.

6 yaş ve üzeri çocukların oynayabileceği şekilde tasarlanmış olan LEGO® Star Wars ™ Millennium Falcon Mikrofighter (75295) yapıldığında yüksekliği 4 cm, uzunluğu 8 cm ve genişliği de 7 cm’dir. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

 

 

 

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4