LSS76171

 

LEGO® Spider-Man Armor

 

LEGO® Örümcek Adam Miles Morales Mech Armor (76171) bütün minik kahramanların seveceği, farklı bir örümcek adam oyun setidir. Miles Morales parçalarla yapılabilen ve olağanüstü uzun ağa sahip bir yaratıcı oyun arkadaşıdır. Bu çok yönlü süper kahramanı çocuklara hediye ederek onlara heyecan verici maceraların içinde olma fırsatı verin. Kötü adamlarla savaşan ve dünyayı kurtaran, elektrik şoku ağları örerek çocukların aksiyon oyunlarına ortak olan Örümcek Adam Miles Morales ile saatlerce süren eğlence ve aksiyon çocukları bekliyor. İşler karıştığında ve süper güce ihtiyaç duyulduğunda çocuklar Miles Morales mini figürünü güçlü makinenin kokpitine koyarak kötülüklerle savaşıyor.

Alternatif bir Örümcek Adam

Hareketli makinenin süper boyutlu elektro ağı, çocukların en sevdikleri film sahnelerini yeniden yaşarken ve koleksiyonlarındaki diğer mekanizmalarla savaşırken kötüleri öldürmeleri için mükemmel bir yoldur. Miles Morales mini figürü ve parçalarla yapılan bir makine, hem makinenin hem de mini figürün eline uyan büyük bir ağ, ayrıca makinenin bacaklarına ve başka yerlere bağlanan daha küçük ağlar içerir.

7 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olarak tasarlanmış bu oyun seti yapıldığında 12 cm oluyor.  Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4