LZC21034

LEGO Architecture Skyline

LEGO Architecture 21034 Londra

LEGO Architecture Skyline Koleksiyonu Londra'nın mimari çeşitliliğini kutlayın harika bir yapım setiyle evlerinize getiriyor. İster evde isterseniz ofisinizde sergileyebileceğiniz bu model seyahat, mimari kültür, tarih ve tasarıma ilgi duyan herkes için geliştirilmiştir. Her bir set, her bir yapının gerçek ölçülerine göre karşılaştırmalı ve gerçekçi renk tasviriyle doğru bir temsilini verecek şekilde ölçeklenir. Setin içinde, Ulusal Galeri, Nelson Sütunu, London Eye, Big Ben (Elizabeth Kulesi) ve Tower Bridge'e bulunur ve dekoratif bir "Londra" isim levhası ile tamamlanmıştır.

Londra'nın LEGO® Architecture yorumu.

Londra'nın Thames Nehri, şeffaf taban plakası karoları ile temsil edilmektedir. Tower Bridge, gelen gemiyi karşılamak için açılır. Ürünle birlikte verilen kitapçık, her binanın tasarımcısı, mimarisi ve tarihinin yanı sıra Londra ve mimari mirası hakkındaki tarihsel bilgiler içerir.  Kitapçık yalnızca İngilizce basılmıştır. Diğer diller için LEGO.com/architecture adresinden indirilebilir.

Ayrıca dekoratif "London" isim plakalı 4x32 kiremitli taban bulunur. LEGO® Architecture Skyline Collection ile dünyanın en güzel şehirlerini yeniden yaratın. LEGO® Architecture, LEGO tuğlası aracılığıyla mimarlık dünyasını onurlandırır ve seyahat, tasarım, mimari ve tarihe ilgi duyan herkes için geliştirilmiştir.

Bu set, 460'dan fazla LEGO® parçası içerir ve 12+ yaş için uygun bir yapım deneyimi sunar.

Ölçüleri 15cm yükseklik, 28cm genişlik ve 8cm derinlik şeklindedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4