LEGO® DUPLO®  Buharlı Trenini 10874

 

LEGO® DUPLO®  Buharlı Trenini 10874 çocuğunuzun kontrol etmesi ve oynaması artık daha da kolay. Küçük çocuklar bu yapım setinin İttir - Bırak motor özelliği ile artık makinist olabilir. Tren ister ileri isterse geri hareketi nazik bir dokunuşla yapabiliyor. Aynı şekilde sıkıca tutulması ya da kaldırılması treni durduruyor.  Işıkları açıp kapamak, kornayı çalmak,  durup yakıt doldurmak ve yönünü değiştirmek istendiğinde hatta treni durdurmada raylar üzerindeki  5 renkli ve hareketli yapım parçalarını yerleştirmek yeterlidir.  Tren istasyonu, 2 DUPLO figürü, kömür vagonu, ve bir hayvan figürü ile bir lokomotifin bulunduğu bu yapım seti okul öncesi çocukların keyifli vakit geçirmeleri için hazırlanmıştır. Dilerseniz uzaktan kumanda fonksiyonu için ve farklı eğlence seçenekleri için isteğe bağlı uygulamayı indirin!

Oyun setinin içinde makinist, çocuk LEGO® DUPLO® figürü ve sincap figürü mevcuttur.

Parçaları birleştirerek yapılan ışıklı ve sesli bir lokomotif, yolcu vagonu, 5 renk kodu bulunan yapım parçası, vagon, tren istasyonu,  bir ağaç ve 16 parçadan oluşan ray seti bulunmaktadır. Ayrıca yakıt bidonu, bavul, ekmek ve kürek aksesuarları da vardır.

LEGO® DUPLO® figürleriyle maksimum macera ve eğlence ile çocukların hayal güçlerini ve yapım becerilerini geliştirin .

LEGO® DUPLO® ürünleri, minik ellerin eğlenirken güvenliğini de düşünülerek üretilmiştir.  

Daha da fazla ray seti ve LEGO® DUPLO® tren eğlencesi için 10872 Tren Köprüsü ve Raylar, 10875 Kargo Treni ve 10882 Tren Rayları ile birleştirebilirsiniz.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4