LYT92177

LEGO® Ideas 21313 Şişede Gemi

LEGO Ideas 92177  Şişede Gemi Yapım Oyuncağı 

LEGO® Ideas 21313 Şişede Gemi yapım seti kaptan bölmeleri, toplar, direkler, karga yuvası ve basılı yelken özellikleri ile son derece ayrıntılı bir gemiyi inşa edin. Gemiyi parçalarını, bir mantar, mum mühür ve içinde su bulunan LEGO tuğlalarından oluşan şişenin içine yerleştirin. Ardından geminin 'Leviathan' isim levhası, yerleşik 'pusula' (çalışmıyor ) pusula gülü ve dönen iğne ve küre elemanları ile birleştirin. Bu yapım setinin içinde, bu harika nostaljik setin yaratıcısı ve LEGO tasarımcıları hakkında bir kitapçık da bulunur.

 

LEGO® tuğladan yapılmış bir şişe, gemi ve bir teşhir standı içerir.

Şişenin üzerinde bulunan, Şubat 2018 mum mühür ve içinde 280'den fazla yarı saydam mavi, sıvı öğeler içeren parçalarla yapılan bir mantar bulunur.

Geminin kıç tarafında yükseltilmiş bir güverte, kaptan mahalli, 6 top, 3 direk, bir karga yuvası ve baskılı yelkenler ve geminin bayrağını içeren çeşitli özellikler vardır.

Kaide üzerindeki şişe, 10cm yüksekliğinde, 31cm  genişliğinde ve 10cm derinliğindedir. Ayrıca şişenin içindeki gemi 8cm yüksekliğinde, 14cm uzunluğunda ve 5cm genişliğindedir.

LEGO® VIDIYO ™ oyun setleri, en yüksek kalite standardında üretilmiştir ve minik parmakların kolaylıkla takıp çıkarabilecekleri özelliktedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4