LEGO® Technic Porsche 911 RSR (42096 )

 

LEGO® Technic Porsche 911 RSR (42096) model araba yapım setiyle otomobil dünyasının lider üreticilerinden biri olan Porsche‘nin muhteşem tasarımını ve yenilikçi mühendisliğini taşıyan bir modeli keşfedebilirsiniz.   Porsche ile işbirliğinin ürünü olan bu gerçekçi model düzenlenen uluslararası GT dayanıklılık yarışlarında bütün zorlukların üstesinden gelmek üzere tasarlanmış 911 RSR’nin ikonik görünümünü ve güçlü hatlarını yansıtıyor. ‘Kuğu boynu' olarak adlandırılan ayaklı arka kanat ve geniş arka difüzörin yanında özel tasarım yan aynalarla birlikte, aerodinamik verimliliği en üst seviyeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmış dış detayların tamamını modelde görebiliriniz

Gerçeğe yakın detaylar

Kapıların açılmasıyla görünen kokpit, çalışan direksiyonu, radar ekranı, yangın söndürme sistemi ve hatta sürücü kapısına monte edilmiş Laguna Seca pistinin bir krokisi gibi aracın gerçeğinde bulunan detayların birebir aynısıdır. Bu olağanüstü model ayrıca iç aksam olarak görünür, çalışan bir diferansiyele, bağımsız süspansiyonlara ve arka aksın önünde hareketli pistonları olan altı silindirli bir boxer tip motora sahiptir. Jantlardaki siyah teller, gerçeğe yakın ön ve arka farlar, orijinal beyaz, kırmızı ve siyah renklerle birlikte orijinal etiketler bu muhteşem LEGO araba modeline gerçeğe yakın detaylarla son dokunuşları belirliyor.

Kutu içerisindeki kolay anlaşılır talimatlar, çocuklara harika bir model yapım deneyimi sağlar ve yaptıkları oyun arkadaşı ile yaratıcı eğlencelerin tadını çıkarırlar. 

Dayanıklı ve birbiriyle tam uyumlu parçalardan oluşan LEGO setleri yüksek standartlarda üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4