Yaparak Öğrenmeye Hazır mısınız?

Dino Kesim Busy Board Robokids'te

Avrupa ve Amerika'da çok satan keçe Busy Board'lar Türkiye'de Robokids'te.

Yeni montessori eğitim çantaları ile çocuklarımız evde,okulda, seyahatte yaparak, yaşayarak öğrenecekler.

Toplam 4 sayfa

Çocuklar arasında popüler olan, onları daha iyi çekebilecek ve öğrenmeye olan ilgilerini artırabilecek çizgi film şekilleridir. Hayvan temalı Keçe busy board ile fermuarlar, dişliler, ayakkabı bağları, saatler, düğmeler ve daha fazlasını içeren temel yaşam öğrenme becerisini içerir.

MONTESSORI EĞİTİM OYUNCAĞI: Bu montessori meşgul tahtasını Montessori eğitim felsefesine dayanarak, çocukların keşfetmesi ve eğlenmesi için daha fazla yürümeye başlayan çocuk aktivitesiyle tasarladık. Bu duyusal aktivite tahtası aynı zamanda okul öncesi çocukların çeşitli temel yaşam becerilerini, problem çözme becerilerini, ince motor becerilerini, yaratıcı düşünme becerilerini, el-göz koordinasyonu becerilerini öğrenmelerini de geliştirebilir.

GÜVENLİ VE DAYANIKLI AKTİVİTE TAHTALARI: Küçük çocuklar için Montessori keçe tahtamız yumuşak keçe kumaştan yapılmıştır, toksik değildir ve yumuşaktır, keskin kenarları yoktur ve tüm parçalar sıkıca sabitlenmiştir. Yoğun kitap çıkartmalarının sağlam olmaması durumundan kaçınmak için aksesuarların malzemeleri, özellikle de yapışkan düğmeler için sıkı bir tarama yapıyoruz.

Küçük çocukların öğrenmesi ve seyahat etmesi için harika hediyeler: Robokids keçe duyusal tahta, Çocuk Bayramı, Okul Günü ve Doğum Günü için 3,4,5 yaşındaki kız ve erkek çocuklar için ideal bir hediyedir. Ve ister arabada, ister trende, ister uçakta, isterse bir yolcu gemisinde olsun, seyahat yolunda çocuğunuzun en iyi arkadaşı olarak ekranların yerini alabilir.

Tüm ürünlerimiz en71 ve gerekli diğer tüm testlere uygun olarak üretilmekte ve CE belgesine sahiptir.

 

 


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5