LEGO® ǀ Disney Ariel’in Kutlama Teknesi 43191; Çocuklar için Eğlenceli bir Hediye Olan Yaratıcı Yapım Seti (114 Parça)

 

LEGO® ǀ Disney Ariel’in Kutlama Teknesi (43191) oyun seti 4 yaş üstü çocukların yaratıcı oyunlar oynaması için mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Denizi ve doğayı seven çocukların çok seveceği ve oynarken becerilerini de geliştirebileceği bir yapım seti hediye ederek onları sevindirin. Setin içinde Ariel’in teknesi, bir iskele ve su altı atmosferini canlandırabilecekleri minik bir sualtı sahnesi vardır. Hemen oyuna başlamak için yarı hazır bir oyun başlatıcı ve basılı yapım talimatları ile dijital Instructions Plus bulunur.

Model yapmayı öğrenin

Küçük deniz gezginlerinin hayal edebilecekleri bütün ayrıntıların bulunduğu yapım setinde minikler hem oynayacak hem de parçaları birleştirirken ince motor becerileri gelişebilecektir. Anne babaların da çocukları ile birlikte oyuna katılıp eğlenceyi paylaşabilecekleri ideal bir oyun setidir. Ariel’in teknesinin yanaşabileceği kemerli iskele, Ariel’in hazırlanması için bir tuvalet masası, su altında dönen bir sahne ve 5 adet mikro bebek ile hayal ürünü oyunlar kurarak keyifli zaman geçirebilirler.

Kutunun içinde çocukların bayılacağı, saksafon, kemik, yüzüklü hazine sandığı ve üç çatallı mızrak gibi aksesuarlar da vardır. Bir evlilik kutlaması canlandırılarak çocukların hem sosyal hem de fiziksel becerileri gelişebilir. Her parça minik ellerin kolaylıkla birleştirip çıkarabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bütün LEGO oyun setleri gibi LEGO® ǀ Disney Ariel’in Kutlama Teknesi (43191) oyun seti de en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4