LEGO 10901 DUPLO İtfaiye Aracı

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Endonezya

Yaş Aralığı       : 2 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça Sayısı    : 21

             

Küçük çocuğunuzun ışıklı ve sesli yapımı basit İtfaiye Kamyonuyla kurtarma operasyonlarına hızla gitmesine yardımcı olun!

 

Modern DUPLO figürleri ile bildiğimiz bir dünya olan LEGO DUPLO Kasabada gerçek yaşamdan olayları canlandırın. Küçük itfaiyecinizin yanıp sönen mavi ışıklı ve siren sesli İtfaiye Kamyonu ile kurtarmaya yetişmesine destek olun! Bu itfaiye kamyonu oyuncağı, açılan bir çekmecesi ve merdiveniyle rahatça yapılır. Sevimli çocuklar, itfaiyecinin kediyi parçalarla yapılan ağaçtan kurtarmasına yardım etmeye bayılacak! 2 DUPLO figürü ve bir kedi figürü dahildir.

 

- Işıkları yanıp sönen ve siren sesi veren bir LEGO DUPLO itfaiye kamyonu oyuncağının yanında, parçalarla oluşturulan bir ağaç ve kurtarılmayı bekleyen bir kedi ile oyun kurun.

- Küçük çocuklara yönelik bu itfaiye kamyonu yapım oyuncağı 2 LEGO DUPLO figürü barındırır. Ayrıca bir itfaiyeci ve bir çocuk figürü ve bir kedi.

- İtfaiye kamyonu 10 cm yükseklik, 14 cm uzunluk ve 7 cm genişliğindedir.

- 21 parçadan oluşmaktadır. 2 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için itfaiyeci oyuncağı

- LEGO DUPLO 10901 İtfaiye Kamyonu eğitici oyuncağının yapımı basittir. Çocuklarda oyunla öğrenmeyi, dil gelişimini, sosyal ve duygusal becerilerin gelişimi destekler.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4