LEGO 10913 DUPLO Classic Yapım Parçası Kutusu

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Macaristan

Yaş Aralığı       : 1.5 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça sayısı    : 65

 

Bu renkli LEGO DUPLO parçaları ile dolu kutuyu açtığınızda, yaratıcı oyunlar ve çocukların gelişimini destekleyen özelliklerle kaplı bir dünyanın kapısını aralarsınız. Bu çok yönlü oyun seti, küçük çocuklara yönelik ilham oluşturucu fikirlerle doludur. Tekerlekleri dönen bir araba, bir çatı, pencere, çiçekler ve ekmek bile mevcut. Bütün bunlar, çeşitli yapım parçaları ile birleşerek sınırsız hayali oyunlara imkan tanıyor. 1,2 ve 3 numaralı yapım parçaları ile çocuğunuzu sayılarla dahi tanıştırabilirsiniz.

 

* Meraklı genç beyinlerde heyecan uyandıran, dikkatini çeken ve eğiten renkli, küçük çocuklara uygun yapım parçaları ve özel parçalar.

* Çocuklar modeller oluşturacak, hayal edecek ve öğrenecek. Bu renkli yapım parçaları, bildik nesneler ve sayılı parçalardan meydana gelen koleksiyonla çocuklara, sonsuz oyunlar ve öğrenmeyi teşvik edecek

* Kolay talimatlar, küçük çocuklara uygun yapım parçaları ile nasıl çeşitler yapılacağını gösterir. Daha fazla eğlenmek için başka setlerle birleştirebilirsiniz.

* 2 LEGO DUPLO figürü dahil olup, ayrıca bir köpek figürü yer almaktadır.

* Renkli parçaları birleştirin, oyunlar oynayın, hikayeler oluşturarak hayal gücünüze ilham verin.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4