LEGO 41379 Friends Heartlake City Restoranı

Marka              : Lego

Karakter           : Friends

Yaş aralığı        : 6 Yaş ve üzeri

Tema                : Yaratıcı bloglar

Cinsiyet            : Unısex

Parça Sayısı     : 624

 

LEGO Heartlake City’de havada pizza kokusu geliyor. LEGO Friends Emma’yı, Ethan ile yemek yemesi için motosikleti ile pizzacıya sür. Kedi Chico’nun Pesto ile arkadaş olmasına yardımcı ol ve iki kediyi beraber çöplükte yiyecek aramaya götür. Restoran kapandığında tekrar gelen biri var. Ethan’ın Prankzy kılığına bürünmesi için siyah kaskını tak ve çöp kutusuna ve restoran duvarlarına grafiti resimleri yapmasına yardımcı ol.

 

* Pizza pişirip misafirlere sunduklarını veya arkadaşlarıyla buluştuklarını hayal edebilecekleri bu oyuncak restoranla çocuğunuzu dışarıda yemek yeme dünyasıyla buluşturun.

* Çocuklar için bu yapım setine 3 LEGO mini bebek dahildir. Emma, Ethan ve bir LEGO şef figürü, ayrıca bir pizza fırını, salata barı, masalı balkonu, motosikleti ve birçok farklı LEGO Friends aksesuarı yer almaktadır.

* 624 parça , 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaştan oyun severler ve çocuklar için hayal gücünü kıvılcımlayan restoran oyun seti.

* Muhteşem oyun setinin yüksekliği 17 cm, genişliği 24 cm ve derinliği 12 cm’dir.

* LEGO Friends Heartlake City Restoranı 41379 yapım oyuncağı, yaratıcı oyunlar için başka tüm orijinal LEGO setleriyle ve LEGO yapım parçaları ile birleştirilebilir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4