LEGO® Super Mario™ hayranları, bu Boomer Bill Baraj Ateşi Ek Macera Setiyle (71366) hızla dönen bir engeli aşmaya çalışabilir. Çocukların LEGO Super Mario Başlangıç Seti'ne (71360) ekleyebileceği harika bir hediye olan bu koleksiyonluk oyun seti, 2 ‘uçan’ Boomer Bill figürlü bir topaç ve 2 zorluk seviyesi (çıkıntılı ya da çıkıntısız) olan dönen bir platform içerir. Oyun seçeneklerini arttırmak için düşman Shy Guy figürü ve bir Super Mushroom.

 

Eğlenceli bir Uygulama

Ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında yapımı daha kolay ve daha da eğlenceli hale getiren harika görüntüleme araçları içeren sezgisel Instructions PLUS özelliği bulunur. Ayrıca farklı yapım ve oyun şekilleri önerir ve çocukların diğer Mario hayranlarıyla fikirlerini paylaşabileceği güvenli bir ortamdır.

 

Rekabetçi aksiyon

İlham verici LEGO Super Mario oyun setleri, ailenizin en sevdiği karakterlerden birini gerçek dünyaya taşır. Başlangıç Seti, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi seviyelerini yapmalarına, sonra da arkadaşlarıyla ve aileleriyle yarışarak ya da tek başlarına oynayarak bu seviyeleri geçmeye çalışmalarına olanak tanır.

 

• Çocuklar bu Boomer Bill Baraj Ateşi (71366) ile yapabilecekleri hızla dönmeli, altın toplamalı engeli çok sevecek ve LEGO® Super Mario™ Mario ile Maceraya Başlangıç Setine ekstra aksiyon katacak.

• Bu benzersiz oyun seti, LEGO® Mario™ için dönen bir platform (figür dahil değildir), 2 ‘uçan’ Boomer Bill figürlü bir topaç, ayrıca oyunun eğlencesini arttıran bir Shy Guy figürü ve bir Super Mushroom içerir.

• Oyuncular LEGO® Mario™’yu (figür dahil değildir) platformun çıkıntılı tarafına ya da daha zor olması için düz tarafına yerleştirebilir. LEGO Mario düşmeden ya da Boomer Biller tarafından devrilmeden önce kaç kere döndürebilecekler?

• 132 parçalı bu yaratıcı LEGO® oyuncak seti, 7 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir, çocukları kendi benzersiz seviyelerini yaparak Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ne (71360) eklemeye teşvik eder.

• Temel biçiminde yüksekliği 11,5 cm, genişliği 24 cm ve derinliği 20 cm olan bu modüler oyun seti, yeniden yapılabilir ve Başlangıç Seti ve diğer Ek Macera Setleriyle pek çok farklı şekilde birleştirilebilir.

• Bu Ek Macera seti pil gerektirmez, oyun deneyimini başlatmak için Başlangıç Parkurundaki LEGO® Mario™ figürüyle birleştirin.

• Çocuklar ücretsiz LEGO® Super Mario™ uygulamasında yapım talimatları, harika dijital görüntüleme araçları ve oyun fikirleri bulabilir. Uyumlu Android ve iOS cihazların listesini LEGO.com/devicecheck adresinden görebilirsiniz.

• Yaratıcı LEGO® Super Mario™ oyuncak yapım setleri, ailece sevilen bir karakteri gerçek dünyaya getirir. Hayranların tek başlarına ya da arkadaşları ve aileleriyle birlikte geçebileceği sınırsız engeller yaratmak için setleri genişletmesine ve yeniden yapmasına olanak tanır.

• LEGO® parçalarını takıp sökmek için bir Süper Yıldız’ın gücü gerekmez! En yüksek sektör standartlarına uygun yapım parçaları, her seferinde kolayca takılıp çıkarılır ve sağlam modeller oluşturur.

• LEGO® yapım parçaları akla gelebilecek her şekilde test edilir, bu nedenle bu koleksiyonluk oyuncak setinin en yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun olduğundan emin olabilirsiniz.

 

Bu set ek üründür sadece başlangıç setiyle (LSM71360) çalışabilmektedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4