LEGO® Super Mario™ oyuncuları, bu Builder Mario Güçlendirme Paketi (71373) ile yapım parçalarına basarak skorlarını arttırabilir. LEGO Mario™ bu interaktif kostümü giydiğinde oyuncu, yapım parçalarıyla yaptığı parkura bastırarak dijital altınlar kazanabilir. Bu yapım seti, LEGO Mario figürünü içeren Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ne (71360) sahip çocuklar için harika bir hediyelik oyuncaktır.

 

Uygulama eğlencesi

Kutuda ve ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında resimli yapım talimatları bulunur. Uygulama ayrıca çocukların eserlerini başkalarıyla paylaşması için güvenli bir platform ile birlikte yaratıcı yapım ve oyun önerileri ve başka eğlenceli özellikler sunar.

 

Aksiyon dolu oyunlar

Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak setleri, benzersiz ve simgeleşmiş bir karakteri gerçek dünyaya getirir ve problem çözme yaratıcılığını geliştirir. Modüler Başlangıç Seti, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların arkadaşlarıyla eğlenceli yarışmalar ya da tek başına oyunlar için kendi seviyelerini yapmalarına olanak tanır.

 

• Çocuklar, LEGO Mario™’nun giyebileceği interaktif bir kostüm içeren bu Builder Mario Güçlendirme Paketi (71373) ile yapım parçalarına basarak, altın toplayarak LEGO® Super Mario™ oyunları oynayabilir.

• Parçalarla yapılan kostüm, Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ndeki (71360) LEGO® Mario™’ya uyar ve oyun içi olanakları arttırır.

• LEGO® Mario™ (figür dahil değildir) bu kostümü giyerken, oyuncular oluşturdukları parkurdaki LEGO yapım parçalarına figürü sertçe bastırarak dijital altınlar kazanabilir.

• 10 parçalı bu LEGO® yapım seti, 6 yaş ve üzeri çocuklar ve hayranlar için şahane bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir, Mario ile Maceraya Başlangıç Seti (71360) ve Ek Macera Setlerine daha da fazla oyun seçeneği katar.

• Başlangıç Seti ve Ek Macera Setleri ile birleştirilebilecek Fire Mario Güçlendirme Paketi (71370), Propeller Mario Güçlendirme Paketi (71371) ve Cat Mario Güçlendirme Paketi (71372) dahil başka LEGO® Mario™ yükseltmeleri de bulunur.

• Bu eğlenceli, yaratıcı yapım oyuncağı için pil gerekmez, etkinleştirmek için kostümü Başlangıç Parkuru setindeki LEGO Mario™ figürüne giydirmeniz yeterlidir. Çocukların bağımsız bir şekilde yapabilmesi için pakette resimli talimatlar bulunur.

• Ücretsiz LEGO® Super Mario™ uygulamasında yapım talimatları, oyun fikirleri ve fikirleri paylaşmak için güvenli bir ortam bulunur. Uyumlu Android ve iOS cihazların listesini LEGO.com/devicecheck adresinden görebilirsiniz.

• Koleksiyonluk LEGO® Super Mario™ oyuncak setleri, simgeleşmiş benzersiz bir karakteri gerçek dünyaya getirir ve arkadaşlarla ya da ailece yarışmalar yapmak ya da tek başına oynamak için harika olan sınırsız yaratıcı engeller sunar.

• LEGO® Yapım parçaları, 1958’den beri tutarlılık ve uyumluluk sağlamak için en yüksek sektör standartlarına uygun üretilmektedir. Her seferinde güçlü bir şekilde takılır ve kolayca ayrılır, bu nedenle modelleri yaparken bir Süper Yıldız’ın gücüne gerek yoktur!

• LEGO® yapım parçaları sıkı bir şekilde test ve analiz edilir, bu nedenle her bir LEGO setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarına uygun olduğundan emin olabilirsiniz.

 

Bu set ek üründür sadece başlangıç setiyle (LSM71360) çalışabilmektedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4