LSM71383

 

LEGO® Super Mario™ Wiggler’ın Zehirli Bataklığı Ek Macera Seti 71383; Yaratıcı Çocuklar için Benzersiz Hediye Oyuncak Seti (374 Parça)

 

 

Wiggler’ın Zehirli Bataklığı Ek Macera Seti (71383) çocukların Soda Ormanı seviyelerini hem inşa edip hem de keyifle oynayacakları harika bir oyundur.  LEGO® Mario™'nun (figür dahil değildir)  Wiggler ile savaşabileceği kayan bir platform, katlanan köprü, ayrılabilir sal, Süper Yıldız Bloğu, ayrıca yenmesi için Wiggler, Goomba ve Koopa Paratroopa mini figürleri bulunur. (Not: İnteraktif oyunlar için LEGO Mario figürünü içeren 71360 Maceraya Başlangıç Seti gereklidir.)  Setin kurulumu için Ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasındaki sezgisel Instructions Plus’ı  kullanarak oyunu daha eğlenceli hale getirin.

Süper maceralara hazır olun

LEGO Super Mario setleri, büyüklerin de çocuklarla birlikte oynayabilecekleri favori Nintendo® karakterlerini gerçek dünyaya getirir. Modüler Başlangıç Parkuru, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri ile miniklerin hayal güçlerinin yardımıyla kendi kişisel seviyelerin, inşa etmelerine olanak tanır.  Bu oyun setin parçalarla yapılan zehirli Soda Ormanında her tür engeller oluşturarak LEGO® Super Mario™ Maceraya Başlangıç Setine eklenebilir.

7 yaş üzeri çocuklar için uygun olan Wiggler’ın Zehirli Bataklığı Ek Macera Seti (71383) kurulduğunda yüksekliği 6 cm, genişliği 31 cm, derinliği 26 cm'dir ve yeniden yapılarak diğer LEGO® Super Mario™ setleriyle birleştirilebilir. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4