LED10951

LEGO® DUPLO® Kasaba At Ahırı ve Midilli Bakımı (10951)

LEGO DUPLO 10951 At Ahırı ve Midilli Bakımı

LEGO® DUPLO® Kasaba At Ahırı ve Midilli Bakımı (10951), küçük bir hayvan severin 2 sevimli midilli için ihtiyacı olan her şeye sahiptir. 2 sevimli midillinin, gezintiye çıkmadan önce beslenmeye ihtiyacı var. Sonra bir şeyler içmek ve dişlerini fırçalamak isteyecekler. Uyumaları için rahat bir yer hazırlamayı unutmayın. Küçük hayvan severler, ikonik ahırda midillilerle ilgilenirken, okul öncesi gelişimlerini, özellikle de ince motor becerilerini, sosyal ve duygusal farkındalıklarını artırır.

 

Çocuklarınızla eğlenceli zamanlar geçirin

Anne ve babaların çocuklarıyla eğlenceli vakit geçirecekleri ve aynı zamanda onların sosyal ve duygusal becerilerinin gelişimini de takip edebilecekleri çok yönlü bir oyun arkadaşıdır. Bu sevimli oyun seti, bir erkek ve kız figürü, 2 sevimli midilli, ikonik bir tasarıma ve açılan kapılara sahip parçalarla yapılan bir ahır, su kabı, havuç ve bir saman balyası içerir. 2 yaş ve üstü çocuklara hediye edebileceğiniz gelişimlerini destekleyen harika bir oyun setidir.

Oyun setindeki ana binanın yüksekliği, 19 cm, genişliği 15 cm ve derinliği 9 cm’dir. Set birçok şekilde düzenlenebilir ve diğer LEGO® DUPLO® çiftlik oyuncaklarıyla kolayca birleştirilebilir.

LEGO® DUPLO® oyun setleri, en yüksek kalite standardında üretilmiştir ve minik parmakların kolaylıkla takıp çıkarabilecekleri özelliktedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4